Maja Rutkowski pokazała zdjęcia z chrzcin syna

Maja Rutkowski (chce by tak właśnie odmieniać jej nazwisko po mężu) jest żoną kontrowersyjnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Maja Rutkowski z mężem Krzysztofem
Maja Rutkowski z mężem KrzysztofemAdam JankowskiReporter

Maja i Krzysztof poznali się w 2012 roku, a siedem lat później wzięli ślub i urządzili huczne wesele, które kosztowało podobno milion złotych. Do oświadczyn doszło na antenie telewizji Polsat, w programie "Skandaliści".

Kobieta pracuje w biurze detektywistycznym męża, a z wykształcenia jest psychologiem. Prywatnie zaś mamą siedmioletniego chłopca - Krzysztofa Juniora.

Ostatnio pani Maja postanowiła przypomnieć ważną, rodzinną uroczystość. Mowa o wystawnych chrzcinach chłopca, których oprawa przywodziła na myśl raczej wesele.

Rutkowski pokazała zdjęcia z tego wydarzenia, na których możemy zobaczyć m.in. kieliszki z szampanem, ogromny tort ze zdjęciem malucha oraz... Michała Wiśniewskiego.

Internauci zwracali uwagę na ogromne podobieństwo Krzysztofa Juniora do znanego taty i komplementowali metamorfozę pani Mai.

A wy co myślicie o zdjęciach z chrzcin? Dobrze, że Rutkowski je pokazała?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas