Reklama

Reklama

Maja Sablewska na zdjęciu z dzieciństwa

Maja Sablewska karierę zawodową rozpoczęła od pracy w charakterze niani. Dziś jest znaną stylistką i prowadzi programy telewizyjne, które cieszą się popularnością.

W wieku 19 lat przerwała studia i przeprowadziła się do Warszawy. Mogliśmy oglądać ją m.in. w reality show Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem", a w 2007 rozpoczęła współpracę z Dodą.

To właśnie Maja była współodpowiedzialna za zmianę wizerunku wokalistki. Przez dwa lata ich relacje układały się dobrze, jednak Sablewska postanowiła poszukać nowych wyzwań. Pracowała z Mariną oraz Edytą Górniak.

Przełomem okazał się jednak udział w talent show "X Factor". Maja nie do końca poradziła sobie z rolą jurorki, ale zdobyła dużą rozpoznawalność. Od tej pory nieprzerwanie pracuje w telewizji. Od 2013 roku prowadzi program "Sablewskiej sposób na modę", a od 2016 roku "Sablewskiej sposób na...".

Reklama

Być może nie wszyscy wiedzą, że jest także autorką dwóch książek poradnikowych: "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej" oraz "Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej".

Stylistka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje 289 tys. osób.

Ostatnio podzieliła się z nimi zdjęciem z wczesnego dzieciństwa. Poruszeni fani nie szczędzili Mai komplementów. Szczególną uwagę zwrócili na strój małej Sablewskiej, który wyjątkowo przypadł im do gustu.

"Ale sandał na nodze już modnie siedział" czy "Typowa Maja, zawsze świetnie wyglądająca" - pisali.

Rozpoznalibyście Sablewską na zdjęciu z dzieciństwa? My chyba miałybyśmy problem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy