Reklama

Małgorzata gasi "fana" na Instagramie

21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci. Z tej okazji wiele polskich gwiazd złożyło swoim najbliższym życzenia za pomocą Facebooka oraz Instagrama.

Wśród nich znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która (jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało) zawsze trzyma rękę na pulsie.

Szczególnie, odkąd prowadzi portal rozenekmajdan.com, gdzie dzieli się z czytelniczkami poradami z zakresu urody, zdrowia, diety i życia rodzinnego.

Na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 600 tys. fanów, zamieściła rodzinne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej synów (Stanisława oraz Tadeusza), Radosława oraz rodziców Małgorzaty.

Fotografię opatrzyła następującym opisem: "Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim życzymy najlepszego. Moje dzieci mają najlepszych dziadków na świecie".

Reklama

Większość komentarzy była bardzo przychylna, nie obyło się jednak bez zgrzytu. Wszystko przez pytanie jednego z użytkowników (pis. org.): "A pamiętają o dziadkach ze strony pana Jacka??? Bo od pana Radka to co najwyżej przyszywani dziadkowie...".

Reakcja Małgorzaty na zaczepkę była natychmiastowa. "Rodzice Jacka nie żyją, więcej taktu" - odpowiedziała "Perfekcyjna Pani Domu".

W tym mini-konflikcie jesteśmy zdecydowanie po stronie Gosi. A wy co myślicie o nietaktownym komentatorze?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy