Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w tygrysim płaszczu! "Super kobieta"

Małgorzata Kożuchowska, znana z doskonałego wyczucia stylu, znów zachwyciła fanów odważną stylizacją. Gwiazda zaprezentowała się w "tygrysim" płaszczu i zebrała mnóstwo komplementów!

Małgorzata Kożuchowska zapracowała sobie na miano ikony mody
Małgorzata Kożuchowska zapracowała sobie na miano ikony mody TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska, aktorka znana z takich filmów i seriali jak "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa" znana jest z doskonałego wyczucia stylu i miłości do mody. Gwiazda doskonale prezentuje się zarówno na "czerwonym dywanie" jak i spacerze z rodziną, a kilka jej niezapomnianych kreacji przeszło już do historii.

Swoimi modowymi wyborami aktorka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 1,1 miliona osób! Teraz zachwyciła ich nową stylizacją i zebrała mnóstwo komplementów.

Małgorzata Kożuchowska w zaskakującej stylizacji! "To jest to, co my tygrysy lubimy najbardziej"

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje w jasnym płaszczu w czarne, tygrysie cętki, do którego dobrała czarne okulary przeciwsłoneczne.

Słońce to jest to, co - my tygrysy- lubimy najbardziej. Wschód był dziś spektakularny… i to by było na tyle. Trzeba sobie samemu radzić z szarugą; gorące kakao, rozmowa z Jasiem w drodze do szkoły ( Jaś chce napisać książkę dla dzieci…!)kawa, spacer z psami, pazury, pilates, może kino… Jak się pracuje w weekendy to zdarza się czasem taki wolny chillujący dzień w tygodniu więc korzystam i nawet ten brak słońca mi tego nie popsuje. Miłego dnia!

- napisała pod zdjęciem, dzieląc się z fanami swoimi planami.

Ci zareagowali natychmiast, zasypując aktorkę komplementami:

- "Jak zwykle z klasą Pani Małgosiu a beret czarny gdzie pani zakupiła?", "Pani Gosiu wygląda pani wspaniale", "Prawdziwa tygrysica", "Super kobieta", "Ślicznie", "Inspirujące zdjęcie" - piszą.

A jak wam podoba się aktorka w tej stylizacji?

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 41: Riya SokółINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas