Reklama

Małgorzata Kożuchowska ze swoim ukochanym psem

Jak po ciężkim dniu w pracy wypoczywa jedna z najpopularniejszych, polskich aktorek? Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ostatnio uroczym zdjęciem!

Gwiazda jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim, wychowują trzyletniego synka Jana Franciszka. Małżeństwo długo starało się o potomka, by wreszcie po 6 latach od ślubu i ku uciesze swoich fanów obwieścić radosną nowinę, że spodziewają się dziecka.

Sielskie życie prywatne idzie w parze z sukcesami zawodowymi aktorki. Kożuchowska aktywnie promuje w mediach społecznościowych serial "Druga szansa", w którym gra główną rolę. Nie może też narzekać na brak kontraktów reklamowych. Od kilku ładnych lat jest twarzą dużego centrum handlowego w Krakowie.

Reklama

Zapracowana Małgorzata Kożuchowska znajduje jednak czas, by od czasu do czasu zakopać się w domowych pieleszach i odpocząć.

Ostatnio gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym wypoczywa na sofie razem ze swoim psem, który wabi się... Al Pacino. Aktorka dostała pupila od swojego męża na 40. urodziny i od tamtej pory Pacino jest jej najwierniejszym, psim przyjacielem.

Prawda, że razem tworzą udaną człowieczo-zwierzęcą parę?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama