Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy pilates w kusym stroju. "Bosko"

Małgorzata Rozenek-Majdan ciężko trenuje, by utrzymać smukłą sylwetkę, a za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie relacjonuje swoje treningi. Tym razem na instagramowym profilu pokazała, jak ćwiczy pilates w kusym stroju. Internauci nie potrafili kryć zachwytu.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia aktywność fizyczną

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Dobrze wie, jak dotrzeć do szerszego grona odbiorców, dlatego też regularnie publikuje posty i pokazuje swoją codzienność. Jej instagramowy profil obserwuje już 1,5 mln osób, a grono jej fanów stale się powiększa. 

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" uwielbia aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Małgorzata Rozenek-Majdan ciężko trenuje, by być w dobrej kondycji. W ostatnim czasie wzięła nawet udział w obozie Anny Lewandowskiej.

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie mówi o tym, jak dba o smukłą sylwetkę, relacjonuje treningi oraz pokazuje, jak ćwiczy. Czytając komentarze pod jej postami, można zauważyć, że w ten sposób zmotywowała do ćwiczeń już niejedną internautkę. 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy pilates

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wybrać się na pilates, czyli system ćwiczeń, który ma na celu rozciąganie, wzmacnianie i uelastycznianie mięśni. Łączy on m.in. elementy jogi oraz baletu. 

Prezenterka na swoim instagramowym profilu postanowiła opublikować relację z ćwiczeń. Dokładnie pokazała, jak je wykonuje, a internauci nie potrafili przejść wobec tego obojętnie. Od razu pojawiły się słowa zachwytu. Docenili jej gibkość oraz fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w świetnej formie i nic nie sprawiło jej trudności. 

Prezenterka wybrała wygodne ubranie, które nie krępowało jej ruchów. Postawiła na czarny, kusy strój, który postanowiła skomentować Julia Wieniawa. "Uwielbiam te twoje stylówki na pilates, aż chce się ćwiczyć" - napisała pod postem. 

Pod nagraniem nie zabrakło również komplementów od fanów. "Bosko", "Mistrzostwo", "Ale to genialnie wygląda! Oj motywuje taki filmik", "Podziwiam i kibicuję", "Coś pięknego" - można przeczytać pod postem.

***

Zobacz także:

Anna Lewandowska pokazała dom swojej mamy. Wnętrza robią wrażenie

Iga Lis relacjonuje randkę z Taco. Tyle zapłacili za romantyczne spotkanie

Co łączy Khloe Kardashian i Michele Morrone? Internauci mówią o romansie


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy