Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan karierę w TVN zawdzięcza... stringom?

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała u Kuby Wojewódzkiego, że praca w "Dzień dobry TVN" jest spełnieniem jej marzeń. Dziś nazwisko prezenterki zna cała Polska, jednak nie wszyscy wiedzą, jak wyglądały początki kariery telewizyjnej Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że pierwszą pracę w stacji TVN żona Radosława Majdana dostała dzięki... stringom.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno dostała wymarzoną pracę na antenie "Dzień Dobry TVN", jednak jej przygoda ze stacją trwa już ponad 10 lat. Wielka kariera pięknej prezenterki i influencerki na antenie TVN zaczęła się w 2012 roku, kiedy to po kilku epizodycznych występach w programach rozrywkowych, została ona tytułową "Perfekcyjną Panią Domu"
 • Atrakcyjna i charyzmatyczna Małgorzata Rozenek szybko podbiła serca polskich telewidzów, a na przestrzeni lat stała się jedną z najbardziej wpływowych gwiazd polskiego show-biznesu. 
 • Dziś profil Małgorzaty Rozenek Majdan na Instagramie: @m_rozenek obserwuje ponad 1,5 mln osób. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, jak wyglądała jej droga na szczyt. 
 • Oto kulisy kariery telewizyjnej Małgorzaty-Rozenek Majdan, która na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Mamy zdjęcia, na których widać, jak wyglądała przed dekadą

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ma świetne wykształcenie. Piękna prawniczka z drygiem do tańca

Małgorzata Rozenek-Majdan jest gwiazdą z solidnym i wszechstronnym wykształceniem. Piękna blondynka ma dryg do tańca. W 1997 roku jako 19-letnia dziewczyna ukończyła naukę w szkole baletowej. Uczyła się tam tańczyć przez 10 lat i, jak widać po jej niedawnym poście na Instagramie, wciąż wspomina ten okres z sentymentem. 

W 2004 roku została natomiast absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji, gdzie później kontynuowała naukę, uzyskując stopień doktora. 

Małgorzata Rozenek w latach 2003-2013 była żoną aktora, Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Jeszcze w tamtym okresie zaczynała stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. 

W 2007 Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła gościnny występ w programie "Zacisze gwiazd na antenie". Trzeba jednak jasno zaznaczyć, że nie był to jej jedyny raz na antenie przed rolą "Perfekcyjnej Pani Domu". W 2010 roku gwiazdę można było oglądać w "Kobiecie Cafe", a w 2012 roku w programie "Zrozumieć kobietę". 

Sprawdź tekst: Małgorzata Rozenek-Majdan miała zostać zastąpiona w "Dzień Dobry TVN"? Tylko jedno ją uratowało

"Perfekcyjna Pani Domu". Małgorzata Rozenek pracę w TVN zawdzięcza stringom?

W 2012 roku kariera telewizyjna Małgorzaty Rozenek-Majdan rozkwitła. Prezenterka pokonała wówczas wiele konkurentek na castingu do programu "Perfekcyjna Pani Domu", którego prowadzącą była w latach 2012-2014. 

Z tłumu pięknych kandydatek, gotowych, aby poprowadzić format, to właśnie Małgorzata Rozenek zachwyciła jurorów najbardziej i ponoć pomogły jej w tym... stringi, które zostały wykorzystane w dość nietypowy sposób.

Uroda, charyzma i kreatywność Małgorzaty Rozenek-Majdan tak bardzo spodobały się włodarzom TVN-u, że bez problemu dostała ona tę pracę. Nic zresztą dziwnego, że gwiazda powaliła ich na kolana. Wystarczy tylko spojrzeć na jej zdjęcia przed lat, aby przekonać się o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan kiedyś była niezwykle piękną i naturalną kobietą. Do dziś zresztą zachwyca urodą. 

Przeczytaj: Burza pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Trochę się przeraziłam"

"Projekt Lady" i "Azja Express". Kolejne wielkie hity pokazały jej różne oblicza

Podobno jeszcze na castingu do "Perfekcyjnej Pani Domu" Małgorzata Rozenek zarzekała się, że ma ambicje, aby kiedyś poprowadzić program "Dzień Dobry TVN". Jak widać, niedawno udało jej się zrealizować cel. Zanim jednak do tego doszło, prezenterka musiała pokonać długą drogę na szczyt, pracując na planie rozmaitych formatów o rozrywkowym charakterze.

Gwiazda po wielkim sukcesie jako "Perfekcyjna Pani Domu" kontynuowała współpracę ze stacją TVN (oraz TVN Style). Fani mogli ją oglądać w takich programach jak m.in.: 

 • Bitwa o dom (2013–2014)
 • Piekielny Hotel (2015)
 • Project Runway (2014-2015)
 • Azja Express (2016)
 • W dobrym stylu (2016)
 • Iron Majdan (2018) 
 • Warsztat urody (2018)
 • Poczuj się jak Małgosia Rozenek (2019)
 • Projekt Lady (2016–2021)
 • Rozenek cudnie chudnie (2021)

Dużą popularnością cieszył się zwłaszcza format "Azja Express", gdzie Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła razem z obecnym mężem, byłym piłkarzem - Radosławem Majdanem. Para pozostaje w związku od 2013 roku, a w 2016 roku zdecydowała się sformalizować związek. W 2020 roku na świat przyszedł ich syn - Henryk. 

Program "Azja Express" pozwolił pokazać się Małgorzacie Rozenek-Majdan z zupełnie nowej, nieznanej dotąd strony. Charyzmatyczna prezenterka rywalizując z innymi znanymi parami, miała tak dobrą okazję, aby udowodnić, że ma mocny charakter i nie brakuje jej poczucia humoru. 

Czas pokaże, czy widzowie pokochają ją również w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". 

Czytaj również: 

Małgorzata Rozenek-Majdan się wygadała. Chodzi o jej zarobki 

Burza wokół syna Majdana i Rozenek. Były piłkarz odpiera zarzuty 

Zobacz także: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy