Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła Patrycji Karczewskiej. Staną do walki?

Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła jednej z byłych uczestniczek show „Projekt Lady”. Patrycja Karczewska, znana również jako "Patusia Show" już niedługo zmierzy się z Esmeraldą Godlewską na gali Punchdown. Celebrytka wyznała, że chętnie zdałaby cios również Małgorzacie Rozenek-Majdan. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan w tarapatach?

Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą programu "Projekt Lady". Wspierała uczestniczki w zmaganiach o tytuł damy. Pomagała także mentorkom w podejmowaniu decyzji, która z dziewczyn powinna zakończyć swoją przygodę z show i oddać perły.

Jak się okazuje, Patrycja Karczewska, uczestniczka pierwszej edycji "Projekt Lady", ma żal do Małgorztaty Rozenek-Majdan, że ta nie dostrzegła drzemiącego w niej potencjału. Chciałaby zemścić się na jurorce i stanąć z nią w szranki.

Patrycja Karczewska, znana również jako "Patusia Show" już niedługo zmierzy się z Esmeraldą Godlewską na gali Punchdown. Jak się okazuje, celebrytka chciałaby w przyszłości zawalczyć również z Małgorztą Rozenek-Majdan. W ten sposób Karczewska mogłaby zemścić się za to, że gwiazda przed laty nie pozwoliła wygrać jej programu i oficjalnie zostać damą.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła Patusi. Karczewska chce się zemścić

Wydaje się, że Patusia niegdyś bardzo przeżyła decyzję jury i do dziś się z nią nie  pogodziła.

Gdy Karczewska została zapytana przez Super Express, z którą z polskich gwiazd chciałaby zawalczyć, odpowiedziała błyskawicznie. "Parusia Show" nie miała wątpliwości, że to właśnie Małgorzacie Rozenek-Majdan należy się cios w twarz.

Patrycja Karczewska uważa, że mentorki popełniły błąd eliminując ją z programu "Projekt Lady". Dziewczyna nie wygrała show, jednak na długo zapadła w pamięć widzom, którzy po zakończeniu pierwszej edycji nadal śledzili jak rozwija się jej kariera.

"Patusia Show" uważa się za damę i twierdzi, że powinna wygrać program. Za swoją porażkę wini Małgorzatę Rozenek-Majdan.


***
Przeczytaj również:


Trendy jesień-zima 2021/22: Jakie buty wybrać?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Zobacz również: Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje