Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na suknię z rozcięciem. "Cudowna"

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła stylizacją, którą wybrała na galę Polish Businesswoman Awards. Postawiła na czarno-białą kreację z rozcięciem, które dokładnie wyeksponowało jej długie nogi. Internauci nie czekali długi z komplementami. Pod nowym postem nie brakuje miłych słów.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarno-białej kreacji

16 września odbyła się gala "Polish Businesswoman Awards". W gronie laureatów znalazła się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Na ten wyjątkowy wieczór postanowiła wybrać długą suknię z odważnym rozcięciem. 

Prezenterka doskonale wie, jakie trendy obowiązują w danym sezonie, a jej stylizacje są zawsze dokładnie dobrane i przemyślane. Nie da się ukryć, że wiele kobiet uwielbia jej styl, a świadczą o tym, chociażby komentarze od fanek pod nowymi postami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia stylizacji, a internauci nie potrafią przejść wobec nich obojętnie.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej sukni

Małgorzata Rozenek-Majdan tym razem postawiła na odważną kreację. Czarno-biała suknia z rozcięciem dokładnie wyeksponowała długie nogi prezenterki i podkreśliła jej figurę. Nie da się ukryć, że jak zwykle zachwyciła stylizacją. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcia oraz nagranie z gali na swoim instagramowym profilu. Jeden z postów opatrzyła opisem i podziękowała za otrzymaną nagrodę. "Dziękuję Business Women & Life za wczorajsze wyróżnienie. Każda nagroda jest dla mnie bardzo ważna, bo jest dowodem, że chcieć to móc. Dziękuję za wspieranie przedsiębiorczości kobiet i wyróżnianie ich zaangażowania. Statuetka Lidera Kreowania Trendów to wspaniale podkreślenie, że każda z nas może być Liderem w swoich działalnościach" - napisała prezenterka.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy i miłych słów. "Przepięknie. Gratuluję nagrody", "Jak zawsze stylowo i elegancko", "Gratulacje! Jesteś tytanem pracy, piękną kobietą i inspiracją dla innych", "Cudowna", "Boska" - pisali fani.

***

Zobacz także: 

Marcin Mroczek kupił drugą willę za milion złotych. "Obyś nie przeinwestował jak Cichopek i Hakiel"

Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością! Co za niespodzianka

Anna-Maria Sieklucka pozuje w bieliźnianym body. „Zmysłowo”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy