Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan u Kuby Wojewódzkiego. Nie zabrakło pytań o wiek i zarobki

We wtorek 6 września gościem Kuby Wojewódzkiego była Małgorzata Rozenek-Majdan. Dziennikarz jak zwykle nie unikał trudnych pytań, a prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie bała się na nie odpowiadać. Została zapytana o wiek oraz zarobki i zdradziła, czy zarabia więcej od męża. Co jeszcze Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała Kubie Wojewódzkiemu?

Małgorzata Rozenek-Majdan u Kuby Wojewódzkiego

6 września wystartował kolejny sezon talk-show Kuby Wojewódzkiego. W pierwszym odcinku na kanapie usiadła Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Maciej Musiałowski. 

Jeszcze do niedawna dziennikarz i nowa prowadząca programu śniadaniowego pozostawali w konflikcie. Został on jednak zażegnany, a ich rozmowa w słynnym talk-show wzbudziła niemałe emocje. 

W marcu 2022 roku Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim wyznała, że marzy o poprowadzeniu "Dzień Dobry TVN". We wtorkowym talk-show nie zabrakło więc pytań o kolejne plany zawodowe celebrytki. Okazało się, że żona Radosława Majdana chciałaby zrobić relację z rozdania Oscarów. "To jest jedno z moich mniejszych marzeń"- powiedziała. 

Reklama

Przy okazji celebrytka wyjaśniła, dlaczego poprowadzenie programu śniadaniowego to dla niej zawodowy Olimp. "Moja styczność w telewizji zaczęła się od tego, że bywałam gościem w »Dzień Dobry TVN«. Ten format jest jak moje życie - szybkie, radosne, dotykamy różnych tematów. Dajemy ludziom na początek dnia energię, nie przygniatamy ich zbytnią ilością wiedzy. To jest telewizja, która ma dać widzom możliwość dobrego wejścia w dzień" - stwierdziła.  

Małgorzata Rozenek-Majdan o zarobkach i wieku

Kuba Wojewódzki zadawał pytania dotyczące zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. Rozmowa zeszła również na temat pierwszej randki celebrytki z jej obecnym mężem. Radosław Majdan poprosił o numer telefonu swoją przyszłą żonę na premierze filmu i niedługo później się z nią skontaktował. 

Opowiadając, Małgorzata Rozenek-Majdan nie uważała na słownictwo i kilka razy zdarzyło się jej użyć niecenzuralnych słów. "Wychodzi Radosław, uprzedza, że podjeżdża, ja ubrana w dres. Schodzę, mówię mu wprost. »Wyglądam tak, jak wyglądam«, [...] a on ubrany jak James Bond. Wsiadam do tego samochodu, zamykam drzwi i jest takie puf. I ja se myślę: »O ja pier*olę, ale będą kłopoty«. Wytniesz to?!" 

Kuba Wojewódzki zapytał również o zarobki. Najbardziej interesowało go to, czy Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia więcej niż Radosław Majdan. Celebrytka potwierdziła i zaczęła wyjaśniać, dlaczego nie stanowi to żadnego problemu dla jej męża. 

Poza tym padło pytanie o wiek celebrytki. "Urodziłam się w 1978 roku, co oznacza, że mam 44 lata. Choć wszyscy mówią, że od 10 lat mam 44 lata" - stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek nie mogła się powstrzymać. Tak zareagowała na sukces Kurzajewskiego

Doda przyciągnęła tłumy przed telewizory. Jednak to opinie fanów są skrajne

Rhian Sugden kusi na zdjęciu z basenu. Posypały się komplementy


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy