Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w wieczorowej sukni. Wskoczyła w niej do basenu!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem ostatnie dni spędziła w Hiszpanii. Celebrytka stara się wszystko relacjonować w mediach społecznościowych i tym razem podzieliła się z fanami serią ujęć w złotej kreacji, którą założyła na wieczorne wyjście. Okazuje się, że zabawa była tak udana, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie miała nic przeciwko, by w sukni z trenem wskoczyć do basenu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła stylizacją

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej kreacje wzbudzają niemałe zainteresowanie i zazwyczaj są szeroko komentowane. Fanki uwielbiają styl Małgorzaty Rozenek-Majdan i nie szczędzą miłych słów na widok nowych stylizacji. 

Tym razem celebrytka postanowiła pochwalić się złotą kreacją z trenem, którą założyła podczas jednego z wieczornych wyjść na hiszpańskich wakacjach. Jak zwykle posypały się komplementy. "Ależ suknia robi ogromne wrażenie", "Obłędnie", "Ale szał! Klasa sama w sobie" - pisali fani.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do basenu w wieczorowej sukni

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie relacjonuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje rodzinnych ujęć, zdjęć z treningów, czy też wielkich wyjść. Tym razem celebrytka pokazywała, jak się bawi z mężem na wakacjach w Hiszpanii.

Nie tylko stylizacja zrobiła wrażenie na internautach. Jak się okazało, Małgorzata Rozenek-Majdan bawiła się tak dobrze, że postanowiła nieco zaszaleć. Jak sama przyznała, wylądowała w basenie w sukni z trenem.

Na ten fakt internauci również zareagowali. Jak sami przyznali, to znak, że zabawa naprawdę była udana, a takie wspomnienia są najlepsze.

***

Zobacz także:

Joanna Opozda ma pocieszyciela! To znany aktor! "Dodaje jej wiary w siebie"

Doda opowiada o ciężkich chwilach z byłym mężem. "Okłamał babcię na łożu śmierci"

Kim Kardashian na zdjęciu sprzed 26 lat. Tak wyglądała jako nastolatkaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy