Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła w strój baletnicy. W komentarzach zawrzało!

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona tych gwiazd, które z chęcią opowiadają o swojej prywatności. Jak się okazuje, nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” przed laty trenowała balet. W jednym z materiałów powróciła wspomnieniami do tego momentu. Przy okazji opublikowała zdjęcie w spódniczce baletnicy, pokazując umięśnione ciało. W komentarzach zawrzało.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie postanowiła mocno zadbać o swoją formę. Gwiazda systematycznie trenuje na siłowni, jeździ na rowerze, a nawet, jak się niedawno okazało, tańczy balet.

W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda postanowiła powrócić wspomnieniami do czasów, kiedy uczęszczała do szkoły baletowej. Nie zabrakło głębokich wyznań.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Reklama

Małgorzata Rozenek: "Moje dzieciństwo to balet"

Małgorzata Rozenek zadebiutowała niedawno jako prowadząca programu "Dzień Dobry TVN". Kilka dni temu, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w śniadaniówce wyemitowano materiał, w którym "Perfekcyjna pani domu" oraz jej partner antenowy Krzysztof Skórzyński powrócili pamięcią do czasów liceum.

Jak przyznała, szkoła baletowa była "specyficznym miejscem".

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Małgorzata Rozenek jako baletnica. "Jak ja tego nienawidziałam"

Jak się okazało, Małgorzata Rozenek nie darzyła szczególną sympatią sali treningowej.

Małgorzata Rozenek wyznała również, iż mimo że nie była jedną z najlepszych uczennic, balet nauczył ją niezwykłej dyscypliny, budując jednocześnie poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Przy okazji emisji odcinka gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w spódniczce baletnicy. W komentarzach zawrzało.

Nie wszystkim spodobała się jednak taka odsłona Małgorzaty Rozenek.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Dzień Dobry TVN | balet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy