Małgorzata Rozenek pokazała za dużo?

Małgorzata Rozenek wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji TVN. Na swoim koncie ma już kilka programów i jeszcze więcej kontraktów reklamowych.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata RozenekMWMedia

O Rozenek zrobiło się głośno, gdy w 2012 roku została "Perfekcyjną Panią Domu". Potem przyszła kolej na jurorowanie w "Bitwie o dom" i prowadzenie programu "Piekielny hotel".

Jednak największym (jak do tej pory) telewizyjnym przedsięwzięciem Małgorzaty jest show "Iron Majdan", w którym wzięła udział razem z trzecim mężem - piłkarzem Radosławem Majdanem. Według plotek, budżet każdego z odcinków wynosi aż milion złotych.  Formuła zaś oparta jest na podróżach małżonków, podczas których mają do wykonania ekstremalne zadania.

Rozenek chętnie pojawia się na branżowych imprezach i eventach promocyjnych. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 645 tys. użytkowników!

Pod jednym z najnowszych zdjęć Małgorzaty zawrzało. Wszystko przez mocno prześwitującą bluzkę, którą skrytykowali Internauci.

"Dla mnie bluzka jest mało elegancka, bo pokazuje za dużo", "Czy ja dobrze widzę... nagi biuścik?", "Piękna kobieta, jednak góra kojarzy mi się z jedną z kreacji sylwestrowych Maryli Rodowicz" - mogliśmy przeczytać pod fotką.

A wy co myślicie? Rozenek przesadziła? A może oskarżenia są bezpodstawne?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas