Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek zachwyca się brzuchem Magdy Mołek

Ciąża 42-letniej Magdy Mołek to jedno z największych zaskoczeń tego roku. Dziennikarka pochwaliła się swoim błogosławionym stanem na Instagramie i wywołała tym samym całą masę zachwytów i gratulacji.

Przypomnijmy. 27 stycznia 2018 roku Magda Mołek wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym trzyma w ramionach swój dość pokaźny ciążowy brzuszek.

Informacje o błogosławionym stanie dziennikarki polubiło na jej profilu, bagatela, ponad 80 tys. osób.

Zachwytów nad tym faktem nie było końca, pod postem natychmiast posypały się komentarze głównie z gratulacjami dla przyszłej mamy. Sensacje wzbudził nie tylko sam fakt odmiennego stanu gwiazdy TVN.

Do tej pory dziennikarka milczała na temat swojego prywatnego życia. Nikt nie spodziewał się więc, że zdecyduje się na dziecko w dość zaawansowanym wieku.

Radość pani Magdy podziela też Małgorzata Rozenek. Ostatnio, wraz z Radosławem, pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie promowali kolejny odcinek swojego programu "Iron Majdan".

Reklama

Po emisji na żywo Perfekcyjna Pani Domu podeszła do prowadzącej, pogratulowała jej ciąży i czule złapała ją za dorodny brzuszek.

Pod postem pojawił się wpis: "Nie mogłam się powstrzymać. @magda_molek pięknie wyglądasz" (pis.org.)

Reakcja fanów na film okazała się niezbyt przychylna. Część obserwatorów mówi wprost o przekroczeniu intymności Magdaleny Mołek i krytykuje "Perfekcyjną" za nachalne macanie dziennikarki po brzuchu.

Nie brakuje jednak słów uznania dla empatii Małgorzaty Rozenek. Ktoś nawet zauważył, że dotknięcie brzucha ciężarnej oznacza... rychłe zajście w ciąże dotykającej osoby!

Myślicie, że Rozenek zazdrości Mołek jej błogosławionego stanu? Zobaczcie filmik!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy