Reklama

Rafalala zabrała głos w sprawie Fabijańskiego! Co zdradziła?

Od kilku tygodni świat polskiego show biznesu żyje aferą, w której główne role grają Rafalala, Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska, Maffashion. Po tym, jak aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym przyznał się do spotkań z kontrowersyjną celebrytką, a nawet publicznie rozpłakał, głos postanowiła zabrać także Rafalala. Oto, co zdradziła!

Sebastian Fabijański, aktor znany z takich produkcji jak "Inni ludzie" czy "Jak pokochałam gangstera" był od ponad dwóch lat w związku z Julią Kuczyńską, znaną jako Maffashion. Para doczekała się syna Bastiana i sprawiała wrażenie szczęśliwej, jednak wiosną nad ich związkiem zawisły czarne chmury.

W marcu Rafalala, czyli transpłciowa celebrytka i skandalistka Nina Kukawska, zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym znajdowała się w aucie Fabijańskiego. Aktor uciął wtedy temat, twierdząc, że ich spotkanie było związane z promocją filmu "Inni ludzie". Twórcy filmu zaprzeczyli tym informacjom, a aktor przeprosił za swoje zachowanie i podkreślił, że był to jedynie jego pomysł.

Początkiem lipca Fabijański wydał oświadczenie, w którym zdradził, że jest szantażowany i składa zawiadomienie do prokuratury.

Aktor udzielił także wywiadu, w którym przyznał się do spotkania z Rafalalą, zdrad, których się dopuścił i wyraził żal z powodu sytuacji, w jakiej postawił Julię i ich małego synka. Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać także Rafalala. 

Reklama

Zobacz również: Wszyscy żyli romansem Cichopek, a tu takie wieści o Hakielu! 

Rafalala zabrała głos w sprawie Fabijańskiego. Dostało się też Maffashion!

Rafalala udzieliła wywiadu dla serwisu o2.pl, w którym przyznała, że feralnego wieczoru sporo żartowali z Sebastianem Fabijańskim, a ten chciał, by mówiła do niego Dominik. 

- zdradziła także. 

Rafalalę ucieszył także szczery wywiad aktora:

Na koniec celebrytka wypowiedziała się na temat byłej partnerki aktora, Julii Kuczyńskiej:

- powiedziała. 

Zobacz również:

Meghan doprowadziła Kate do łez? Wraca głośna afera! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Sebastian Fabijański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy