Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

Co to była za impreza! Małgorzata Socha miała niemałe powody do świętowania. Jej córka skończyła właśnie 9 lat. Gwiazda wyprawiła przyjęcie, wkrótce dzieląc się szczegółami z internautami. Serca skradł przygotowany dla solenizantki tort. Wielu patrzy również na fryzury. To był prawdziwy szał!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek
Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorekPawel Wodzynski/East NewsEast News

Małgorzata Socha należy do grona tych gwiazd, które mocno cenią sobie swoją prywatność. Gwiazda od lat spełnia się jako aktorka, regularnie występując zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Nic więc dziwnego, że dzisiaj jej grafik jest mocno zapełniony. Aktorka zdaje się być jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd.

Tymczasem Małgorzata Socha doskonale wie jak połączyć zawodowe zobowiązania wraz z życiem prywatnym. Gwiazda jest szczęśliwą żoną i mamą. Niedawno miała ogromne powody do świętowania.

Małgorzata Socha wyprawiła niezłą imprezę. Prawdziwy szał!

W 2008 roku Małgorzata Socha została żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. 8 lipca tego roku zakochani obchodzili 14. rocznicę ślubu. Para stanowi niezwykle zgrane małżeństwo, wspólnie wychowując trójkę dzieci - najstarszą Zosię, 5-letnią Basię oraz 4-letniego Stasia.

Niedawno rodzina miała ogromne powody do świętowania. Zosia obchodziła bowiem swoje 9. urodziny. Dziewczynka przyszła na świat w 2013 roku.

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Ten tort to hit!

Małgorzata Socha postanowiła wyprawić córce bajeczne urodziny. Nie zabrakło kolorowych dekoracji, balonów i szaleństw. Co więcej, wszystkie uczestniczki imprezy miały jednakowe fryzury - przeplatane kolorowe warkocze. Ten szczegół skradł serca internautów. Wielu patrzyło również na przepiękny tort.

Tak świętowaliśmy dziewiąte urodziny naszej Zosi! Kochanie, bądź najszczęśliwsza na świecie!
napisała pod fotografią aktorka.

Po opublikowanych przez gwiazdę zdjęciach widać, że aktorka zadbała, aby jej córka i koleżanki na długo zapamiętały to wydarzenie. A w komentarzach zaroiło się od życzeń. To były iście bajkowe urodziny.

Najzdrowsze tłuszcze. Gdzie je znajdziemy?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas