Reklama

Reklama

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem. „Chyba wieje”

Małgorzata Socha wybrała się na wakacje. Jako kierunek obrała polskie morze, gdzie bawi się wraz z rodziną. Internauci zwracają jednak uwagę na jeden szczegół. „Chyba wieje” – piszą.

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na co dzień występuje w serialu "Przyjaciółki", regularnie pojawiając się również w filmach i spektaklach teatralnych.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem

W natłoku wielu zawodowych obowiązków aktorka znajduje czas dla rodziny. Prywatnie jest bowiem żoną i matką trójki dzieci - Zosi, Basi oraz Stasia.

Reklama

Małgorzata Socha wybrała się właśnie na rodzinne wakacje nad polskie morze. W porównaniu do innych gwiazd postanowiła nie ulegać modzie na luksusowe kurorty. Być może wizyta na północy Polski przypomina aktorce czasy, kiedy 25 lat temu nad morzem poznała swojego męża.

W 1996 roku, kiedy Małgorzata Socha miała 16 lat, starszy o trzy lata Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. Właśnie wtedy rozpoczęła się ich wspólna przygoda, która trwa aż do dziś. Niedawno małżeństwo świętowało 14. rocznicę ślubu.

Zobacz również: Małgorzata Socha świętuje 14. rocznicę ślubu. Fani zachwyceni!

"Chyba wieje"

Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na jej Instagramie, Małgorzata Socha przesyła pozdrowienia. Fani zwracają jednak uwagę na jeden szczegół. Zarówno aktorka, jak i jej dzieci mają na głowach kolorowe, grube czapki.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy