Reklama

Reklama

Maneskin ponownie w Polsce! [Tylko u nas niepublikowane zdjęcia zespołu]

Maneskin wystąpi na gdyńskiej scenie. Niestety nie każdy miał szczęście, aby kupić bilet. Wejściówki na Open'er Park rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Na pocieszenie przygotowaliśmy galerię zdjęć. Jak muzycy Maneskin wyglądali na początku kariery?


Maneskin ponownie w Polsce

Poznali się w szkole. Nie mieli sprecyzowanych planów. Łączyło ich jedno... Miłość do muzyki. I tak zaczęli próbować swoich sił, nie marząc o wielkie karierze. Ich sceną przez wiele lat były ulice w Rzymie.

To właśnie tu dali się poznać włoskiej publiczności. Robili sobie przerwę na kawę... Najchętniej pijali espresso w Zatybrze, artystycznej dzielnicy Rzymu, która słynie z awangardy. W 2017 roku postanowili spróbować swoich sił we włoskiej edycji X-Factora. To był przełom w karierze zespołu Maneskin. Zdeklasowali konkurencję i to była ich przepustka do świata show-biznesu. Nie wygrali programu, ale wbili się w pamięć publiczności, która licznie przybywała na koncerty niepokornych muzyków. 

Reklama

Maneskin: Publiczność kocha włoski zespół

We Włoszech brali udział w festiwalach, byli kochani i rozpoznawani. Podczas 65. Konkurs Piosenki Eurowizji dali się poznać szerszej publiczności. Świat oszalał na ich punkcie. W mediach społecznościowych ich zdjęcia i piosenki są jednymi z najczęściej udostępnianych. 

Maneskin pozdrawia polską publiczność!

Na Tik Toku nie brakuje nagrań fanów, którzy dzielą się informacjami o zespole, śpiewają ich piosenki, nagrywają filmy, wykorzystując do nich muzyczny podkład Maneskin. Jeżeli w obiegu pojawi się niepublikowane zdjęcie zespołu, temperatura w komentarzach wzrasta. 

Z myślą o tych, którym nie udało się kupić biletu na koncert w Gdyni, przygotowaliśmy galerię zdjęć zespołu. Jesteście ciekawi, jak wyglądali na początku kariery?

Chcesz wiedzieć więcej o zespole Maneskin?

Maneskin: Damiano zmienił fryzurę. Jak wygląda teraz?

Maneskin: Najpiękniejsze chwile dla zespołu. Długo na to czekali!

***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje