Reklama

Reklama

Marcela Leszczak i Michał Koterski są jednak razem?

Marcela Leszczak i Michał Koterski wzbudzają spore zainteresowanie internautów. Ostatnio głośno było o ich rozstaniu. Czy faktycznie do niego doszło?

Leszczak (finalistka programu "Top Model") i Koterski (znany z filmu "Dzień świra" czy serialu "Pierwsza miłość") poznali się 1 stycznia 2017 roku. Zgodnie twierdzili, że między nimi zaiskrzyło właściwie od razu. Aktor błyskawicznie się oświadczył, a niecały rok później na świat przyszedł pierwszy syn pary - Fryderyk. W mediach społecznościowych roiło się od wspólnych, rodzinnych zdjęć, a Koterski na każdym kroku deklarował, że modelka jest kobietą jego życia.

Na początku października tego roku media podały informację, że para rozstała się. Jednak ani Leszczak ani Koterski nie skomentowali oficjalnie tych doniesień. Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochani dalej są razem! A na pewno razem... śpiewają. 

- Przygotowujemy taką płytę rodzinną. Tyle możemy powiedzieć. Może zdradzę, że ona jest oparta na piosenkach mistrza, czyli Marka Koterskiego - wyznał Michał. 

Reklama

Agnieszka Jastrzębska porozmawiała także z Marcelą. Okazuje się, że modelka uczy się śpiewu, w czym bardzo wspiera ją właśnie Misiek.

Zobaczcie sami, co jeszcze zdradziła Leszczak! Kibicujecie tej miłości?


x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcela Leszczak | Michał Koterski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje