Marcelina Zawadzka pozuje bez makijażu. "Dałam się namówić na kilka zdjęć"

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Lubię to
like
Super
relevant
176
Udostępnij

W mediach społecznościowych właśnie pojawiły się nowe zdjęcia Marceliny Zawadzkiej. Modelka zapozowała bez grama kolorowych kosmetyków na twarzy, a internauci nie potrafili kryć zachwytu. Seria kadrów bez makijażu zrobiła furorę.

Instagramowe posty Marceliny Zawadzkiej cieszą się sporym zainteresowaniem
Instagramowe posty Marceliny Zawadzkiej cieszą się sporym zainteresowaniemPawel Wodzynski/East NewsEast News

Marcelina Zawadzka w mediach społecznościowych

Jej instagramowy profil obserwuje już 645 tys. osób. Fani modelki chętnie oglądają, jak wygląda jej codzienność i wręcz nie potrafią przechodzić obojętnie wobec jej postów.

Miss Polonia z 2011 roku uwielbia podróże i to właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoje wyjazdy.

W ostatnim czasie zwiedzała m.in. Tajlandię. Do Azji wybrała się z wraz z partnerem Maxem Gloecknerem. To właśnie w Bangkoku świętowała swoje 34. urodziny.

Modelka na instagramowym profilu chętnie pokazuje kadry z pracy oraz domowego zacisza. Nie brakuje tam również efektów profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Marcelina Zawadzka pozuje bez makijażu

Tym razem w mediach społecznościowych pojawiła się seria zdjęć modelki bez makijażu. Marcelina Zawadzka zapozowała bez grama kolorowych kosmetyków na twarzy. "Wczoraj w Warszawie nie było dobrej pogody, nie było też dobrego makijażu, w sumie nie było wcale makijażu... Dobrze, że chociaż fotograf był dobry. Znamy się od 20 lat, wczoraj spotkaliśmy się niechcący, Robert mówi - Marcel jak Ty ładnie wyglądasz bez makijażu - no i dałam się namówić na kilka zdjęć... Czy Wam też się podoba??" - napisała na Instagramie.

Posty modelki cieszą się sporym zainteresowaniem i tak też było tym razem. W komentarzach nie zabrakło miłych słów od fanów. Nie kryli zachwytu nad urodą Marceliny Zawadzkiej. "Najpiękniejsza kobieta na świecie, jak zawsze perfekcyjnie w każdym calu", "Naturalnie piękna", "Pewnie, że się podoba! Cudnie!!", "Ślicznie wyglądasz", "Cudowna" - pisali internauci.

***

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      Najgorszy okres w małżeństwie - choroba małżonka. Torzewscy o swojej relacji. "Zdanowicz pomiędzy wersami"
      Najgorszy okres w małżeństwie - choroba małżonka. Torzewscy o swojej relacji. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
      INTERIA.PL
      emptyLike
      Lubię to
      Lubię to
      like
      112
      Super
      relevant
      42
      Hahaha
      haha
      12
      Szok
      shock
      5
      Smutny
      sad
      3
      Zły
      angry
      2
      Lubię to
      like
      Super
      relevant
      176
      Udostępnij
      Oceń artykuł
      Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
      Przejdź na