Reklama

Reklama

Marcin Hakiel pokazał wyjątkowe zdjęcie. "Weekend z księżniczką!"

Marcin Hakiel, który niedawno rozwiódł się z aktorką Katarzyną Cichopek i jest w nowej relacji zaskoczył wczoraj fanów klimatyczną fotką ze spaceru. Tancerzowi towarzyszyła wyjątkowa kobieta, a on sam wyglądał na szczęśliwego i zrelaksowanego. Obserwatorzy momentalnie zasypali go komplementami.

Marcin Hakiel złe chwile zostawił już za sobą i stara się na nowo układać sobie życie. Znów jest zakochany i szczęśliwy i coraz chętniej dzieli się tymi emocjami także z fanami. Jego związek z Katarzyną Cichopek przeszedł do historii - wszystko wskazuje też na to, że parze udało się dogadać i sprawiedliwie dzielą się opieką nad dziećmi. Najnowsza fotka na Instagramie tancerza jest tego najlepszym dowodem!

Zobacz również: Marcin Hakiel jest nie do poznania! Ale metamorfoza

Reklama

Marcin Hakiel pochwalił się uroczą fotką! Ale klimat...

Marcin Hakiel opublikował w niedzielę uroczą fotkę z najważniejszą kobietą swojego życia. Tancerz wrzucił zdjęcie z córkę Helenką i napisał:

Fani natychmiast zasypali parę komplementami, pisząc:

- "Panie Marcinie pięknie razem wyglądacie. Widać, że dzieci Pana uwielbiają. Wspaniały tata", "Taki tata to skarb,miłej niedzieli", "Super. Córeczka tatusia", "Świetny klimat zdjęcia".

Choć nie brakło kilku negatywnych komentarzy, to fani wspierają tancerza i cieszą się, że znów się uśmiecha. Ostatnie miesiące nie były przecież dla niego łatwe, a cała Polska żyła historią związku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. 

Katarzyna Cichopek I Marcin Hakiel: Historia związku

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami". Uczucie, które ich połączyło, było tak silne, że jeszcze będąc w programie zostali parą - ich miłość rozkwitała więc przed kamerami, a oni szybko stali się ulubieńcami publiczności. 

Para pobrała się 20 września 2008 roku w Zakopanem, a rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Adam. Choć małżeństwo wyglądało na pozór na wyjątkowo zgodne, to od czasu do czasu w mediach pojawiały się informacje o kryzysie w związku aktorki i tancerza. Ci jednak regularnie je dementowali.

W 2013 roku na świecie pojawiło się drugie dziecko Katarzyny i Marcina, córka Helenka i plotki o widmie rozstania ucichły. Rozeszły się za to zawodowe drogi małżonków - aktorka została współprowadzącą programu "Pytanie na Śniadanie" i zaczęła rozwijać swojego Instagrama, a Marcin Hakiel spełniał się w roli nauczyciela tańca. 

Oboje zawsze zgodnie wypowiadali się na temat tego, co w życiu jest najważniejsze - rodzina i czas spędzony wspólnie z dziećmi, z którymi zawsze mieli doskonałe relacje.

Pierwsze plotki o kryzysie w związku aktorki i tancerza pojawiły się wczesną wiosną 2022 roku i, ku zaskoczeniu fanów, zostały potwierdzone. Latem para była już po rozwodzie - Katarzyna Cichopek potwierdziła swój nowy związek z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel relację z nową ukochaną.

Trzymacie kciuki za nowe pary? 

Zobacz również:

Maciej Kurzajewski zostawił Cichopek i uciekł z Polski. Niebywałe wieści ze Stanów!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy