Marcin Meller na zdjęciach sprzed lat

Marcin Meller podzielił się z obserwatorami na Instagramie zdjęciami z młodości. Polski dziennikarz wspominał w poście podróże z Pauliną Młynarską.

Marcin Meller był wieloletnim prowadzącym programu "Dzień Dobry TVN"
Marcin Meller był wieloletnim prowadzącym programu "Dzień Dobry TVN"Paweł WrzecionMWMedia

Marcin Meller z wykształcenia jest historykiem. Studiował ten kierunek na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat był reporterem w tygodniku "Polityka", gdzie zajmował się głównie tematyką międzynarodową i polityczną. Przez 9 lat pełnił funkcję redaktora naczelnego w polskiej edycji miesięcznika "Playboy". Później zajmował się pisaniem felietonów dla tygodnika "Wprost" i "Newsweek".

Pracę w telewizji rozpoczął w 2000 r. Prowadził wtedy popularne reality show "Agent - Gwiazdy". Jego wiedzę i doświadczenie wykorzystano również w programie porannym "Dzień Dobry TVN", gdzie został współprowadzącym - najpierw z Kingą Rusin, a później z Magdą Mołek. W lipcu ogłosił jednak koniec swojej przygody z programem.

Dziennikarz był dwukrotnie żonaty. Pierwszy raz wziął ślub z Agnieszką Niezgodą, natomiast drugi z Anną Dziewit.

Meller udostępnił na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje z Pauliną Młynarską. Dziennikarz opisał w poście ich relację.

Ja i moja kiedyś najbliższa żeńska przyjaciółka Paulina Młynarska, którą cały czas uwielbiam i szanuje. I jak raz na ruski rok się spotkamy to do rana. To kolorowe to Paryż 1989, czarnobiałe – Zakopane 1986. A w tym Zakopanem to chyba chodziło o to, że chciałem wyglądać jak David Bowie i potrzebowałem makijażu.

Fani dziennikarza pisali pod postem same komplementy, zachwycając się przyjaźnią między nim a Pauliną Młynarską.

***Zobacz także***

Rodzicu, czy kontrolujesz swoje dziecko w sieci?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas