Reklama

Reklama

Margaret podpowiada, co chciałaby dostać na święta...

Gwiazda pop Margaret zwróciła się do fanów i przyjaciół, którzy chcieliby ofiarować jej świąteczny prezent, aby przekazali wsparcie dla organizacji pomagających dzieciom w Aleppo. "Ja wiem, że to kropla w morzu potrzeb, ale to zawsze kropla" - napisała piosenkarka na swoim profilu.

- Wiem, że są tacy, którzy chcieli by zrobić mi prezent na święta - przyjaciele, rodzina czy nawet słuchacze, którzy cenią moją twórczość - to może podpowiem, co ja bym chciała dostać. Wejdźcie na stronę PAH, UNICEF albo jakąkolwiek inną fundacje i przeznaczcie kilka złotych na akcję, która pomaga mieszkańcom zrujnowanego Aleppo wydostać się z miasta i stworzyć im bezpieczne miejsce - zwróciła się do fanów, rodziny i znajomych Margaret na swoim facebookowym profilu.- Ja wiem, że to kropla w morzu potrzeb - ale to zawsze kropla.

Proszę, w ten przedświąteczny czas - nie zapominajmy o tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Na chwile zapomnijmy o tym sweterku, który tak Wam się podoba i prawdopodobnie za 3 miesiące, wyląduje na dnie szafy i już nigdy nie zostanie założony. Ci ludzie, te dzieciaki potrzebują naszej realnej pomocy - dodała Margaret. (PAP Life)

Reklama


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje