Reklama

Reklama

​Maria Dębska zagra w nowym serialu Polsatu. Co wiemy o aktorce?

Maria Dębska jest gwiazdą nowego serialu komediowego "Kuchnia" - jego premiera odbędzie się już we wrześniu w Polsacie. Kogo zagra Dębska? Jak wygląda kariera tej gwiazdy?

"Kuchnia" - nowość Telewizji Polsat

Serial "Kuchnia" zadebiutuje na ekranach we wrześniu. Ta wyjątkowo smaczna komedia opowiadać będzie o losach grupy kucharzy jednej z renomowanych restauracji, specjalizujących się w kuchni francuskiej. Gwiazdorska obsada gwarantuje doskonałą rozrywkę - oprócz Marii Dębskiej w serialu zagrają Tomasz Karolak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Patryk Cebulski i Eryk Lubos.

Głównym bohaterem serialu jest Maks - młody kucharz, który jednocześnie jest mistrzem wpadek. W jego rolę wcieli się Patryk Cybulski, znany z innej produkcji Telewizji Polsat "Kowalscy kontra Kowalscy".

Reklama

"Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak)" - czytamy w opisie producenta.

Marta Żmuda Trzebiatowska zagra Helenę Sokołowską - właścicielkę konkurencyjnej restauracji, Eryk Lubos - właściciela restauracji, Maria Dębska wcieli się natomiast w rolę Wiktorii - menagerki.

Tak napisała o pracy nad serialem i o swojej bohaterce na Instagramie:

Maria Dębska - jak zaczęła się jej kariera?

Maria Dębska to urodzona w 1991 roku polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Od początku kariery odnosi duże sukcesy. Jej tytułowa rola w "Marii Stuart" (reż. Grzegorz Wiśniewski) została nagrodzona Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną, Nagrodą Publiczności 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, Nagrodą aktorską na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych w Brnie oraz "Złotą Maską" za najlepszy debiut aktorski w sezonie 2015/2016.

W profesjonalnym teatrze debiutowała w spektaklu "Ripley pod ziemią" (reż. Radosław Rychcik) w warszawskim Teatrze Studio. Od 2017 roku gra w Teatrze Polsim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie.

Maria Dębska - w jakich grała filmach?

Marię Dębską można było oglądać już w 2012 roku, w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w rolę koleżanki Łukasza Mostowiaka. Grała również w innych serialach, takich jak: "Ojciec Mateusz" (2014), "Komisarz Alex" (2014), "Barwy szczęścia" (2014-2017), "W rytmie serca" (2017-2020), "Wojenne dziewczyny" (2017-2019), "Stulecie Winnych" (2019-2020), "Ślepnąc od świateł" (2019) oraz "bez skrupułów" (2020).

Dużą sławę przyniosły jej role w filmach. Zagrała m. in. w filmie "Moje córki krowy" (2015) - filmie, który wyreżyserowała Kinga Dębska, jej matka, "Cicha noc" (2017), "Zabawa, zabawa" (2018) - również w reżyserii Kingi Dębskiej, "Pech to nie grzech" (2018), "Piłsudski" (2019).

W 2021 zagrała też główną rolę w filmie "Bo we mnie jest seks" - kinowej biografii Kaliny Jędrusik. Film został zaprezentowany przedpremierowo podczas festiwalu filmowego Nowe Horyzonty.

Maria Dębska - życie prywatne

W 2020 roku aktorka wzięła ślub z Marcinem Bosakiem w kościele sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. "Marcin jest kimś, z kim nigdy się nie nudzę, mogę z nim przegadać wiele godzin i wciąż nie mam dość, a do tego jak nikt mnie koi i uspokaja" - opowiada w wywiadzie dla magazynu "Viva".


Maria Dębska i Kinga Dębska - aktorka i reżyserka

O swojej matce, Kindze Dębskiej, mówi tak:

Tak natomiast opisuje pracę z matką na planie filmowym podczas pracy nad filmem "Zabawa, zabawa":

W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" mówi z kolei:

Przeczytaj też:

Jan Królikowski bierze ślub. Szykuje się kolejna wielka uroczystość

Katarzyna Zielińska jest w rewelacyjnej formie. Tak ćwiczy w domu!

Marta Ludwika z Norwegii. Księżniczka, która rozmawia z aniołami

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje