Reklama

Reklama

Katarzyna Ankudowicz odpowiada na „dobrą radę” obserwatorki. Nie kryje oburzenia

Katarzyna Ankudowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Inastagramie chętnie publikuje zdjęcia z wakacji oraz informacje o nowych projektach artystycznych, w których bierze udział. Ankudowicz na InstaStory udostępniła niedawno wiadomość, którą dostała od obserwatorki. Słowa fanki nie spodobały się aktorce, którą zobaczymy w jesiennej ramówce POLSATU.

Katarzyna Ankudowicz - fani pokochali ją za naturalność

Katarzyna Ankudowicz zyskała popularność i sympatię widzów po roli w "Bulionerach". Aktorka zagrała również w takich serialach jak: "Mamuśki", "Przepis na życie", "O mnie się nie martw" oraz "Blondynka". Ankudowicz strzeże swojego życia prywatnego i nie mówi wiele o swojej rodzinie. Na Instagramie często pokazuje jednak, jak spędza wolny czas. Aktorka lubi aktywność fizyczną - dba o formę i często pokazuje zgrabne ciało w bikini.

Katarzyna Ankudowicz broni swojej prywatności

Ankudowicz w 2016 roku wzięła ślub z długoletnim partnerem, szefem dużej firmy nagłośnieniowej. Para rzadko publikuje wspólne zdjęcia, unikając medialnego rozgłosu. Aktorka niedawno powitała na świecie pierwsze dziecko! Córeczka Ankudowicz ma na imię Konstancja.

Reklama

Aktorka  w mediach społecznościowych często wypowiada się na tematy społeczne i polityczne. Ankudowicz broni praw kobiet i jest ekolożką. Niedawno pod jednym z postów napisała, że kondycja świata bardzo ją martwi. "Boję się katastrofy klimatycznej, chorób cywilizacyjnych, rychłego końca zusu albo zamknięcia teatrów. Ale cieszę się i jaram dużo bardziej, niż się boję. Cieszę się z życia, zdrowia, rodziny, rozwoju, osiągnięć, siły, ze spotkań z dobrymi ludźmi, z uprzejmości, z wyzwań" - zaznaczyła.    

Katarzyna Ankudowicz odpowiedziała fance

Ankudowicz obecnie bierze udział w kilku projektach artystycznych. Na InstaStory opublikowała zdjęcie z backstage jednego z nich. Widać na nim, jak aktorka ma wykonywany makijaż przed wejściem na plan zdjęciowy. Artystka otrzymała od obserwatorki prywatną wiadomość, jej treścią podzieliła się z innymi fanami.

40-letnia aktorka na co dzień się nie maluje. Ceni sobie naturalność i pozwala skórze odpocząć. Postanowiła opublikować, "dobrą radę" od obserwatorki, by wyrazić swój sprzeciw w stosunku do tych słów. Ankudowicz nie kryła swojego zdziwienia. Chociaż nie wdała się w dyskusję, wymownie skomentowała słowa kobiety. Odpisała jej "Błagam" i dołączyła emotkę wyrażającą zażenowanie.

Przeczytaj również:

Piotr Cyrwus nie będzie grał w telenowelach

Islandia oferuje pracę marzeń. Szukają poławiaczy zorzy polarnej

Alternatywne źródła energii. Najdziwniejsze sposoby produkcji

Najpopularniejsze piosenki weselne. Do tych przebojów bawią się Polacy

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje