Maria Konarowska zaliczyła wpadkę na Instagramie

Polacy przypomnieli sobie o Marii Konarowskiej, gdy wzięła udział w popularnym programie pt. „Azja Express”.

38-latka jest córką Joanny Szczepkowskiej i sama ma na koncie kilka ról aktorskich. Widzowie mogą kojarzyć ją z seriali "Plebania", "Kopciuszek" czy "Pierwsza miłość" oraz filmu "Mechanizm obronny".

Reklama

Jednak największą pasją Konarowskiej są podróże. Zdjęciami z nich chętnie chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją 28,7 tys. Użytkowników.

Ostatnio Maria wypoczywała na Malcie. Słoneczny klimat wyspy sprzyjał odsłanianiu ciała, dlatego trudno się dziwić, że Konarowska podzieliła się z fanami fotkami, na których pozuje w stroju kąpielowym, bikini czy krótkich szortach.

"Nie, nie wracam! Buntuję się! W stolicy podobno leje i zimno już a tu sobie można popylać w gaciach samych po ulicy i słonko grzeje i jest fajnie" (pis. org.) - napisała pod jednym ze zdjęć.

Niestety, fani wytknęli Marysi wpadkę. "Fajne foto. Jest jedno ale - koło pupy wyginają się dziwnie szczebelki. Czy to tak ma być" oraz "Dlaczego trzy barierki na zdjęciu za pupą są wypukłe, a reszta nie. Przypadek czy Photoshop" - pisali. Konarowska jak do tej pory nie odniosła się do ich uwag. 

A wy jak myślicie? Czy to efekt nieudolnej ingerencji grafika?


Dowiedz się więcej na temat: Maria Konarowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje