Reklama

Reklama

Mariah Carey jest na skraju załamania nerwowego

W sierpniu świat obiegła wieść o planowanym rozwodzie Mariah Carey i Nicka Cannona. Jak donosi OK! Magazine, diva wyjątkowo źle znosi rozpad trwającego od 2008 roku małżeństwa.

"Emocjonalny dołek" - tak o kondycji Mariah Carey wypowiadają się jej najbliżsi. "Jest na krawędzi. Czuje się jak nieudacznik" - cytuje źródło OK! Magazine.

Reklama

Niedawno fotoreporterzy przyłapali Carey i Cannona podczas rodzinnej wycieczki do Disneylandu na Florydzie. Piosenkarka na tych zdjęciach nie wygląda jak szczęśliwa mama dwójki dzieci, ale jak kupka nieszczęścia. "Carey cały czas trzymała się z boku, w towarzystwie ochroniarzy i opiekunek do dzieci. Była blada i  zmęczona" - mówi jeden z gości Disneylandu.

Osoba z bliskiego otoczenia divy, tak tłumaczy jej obecny stan: "Mariah łączy z Nickiem więź silniejsza niż z jakimkolwiek innym człowiekiem. Dlatego to rozstanie jest dla niej tak trudne. Jeśli ktoś szybko nie wyciągnie jej z dołka, to może naprawdę źle się skończyć. Ona potrzebuje pomocy, bo inaczej wyląduje w szpitalu".

Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do realizacji tego czarnego scenariusza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje