Reklama

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie z synkiem

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, znani z programu "Rolnik szuka żony" zostali niedawno rodzicami małego Adasia. Młoda mama regularnie dzieli się teraz z obserwatorami kulisami swojego prywatnego życia i zdradza szczegóły opieki nad maleństwem. Teraz pochwaliła się fanom uroczą fotką!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny byli uczestnikami siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przystojny hodowca krów dość szybko podziękował pozostałym uczestniczkom programu i postanowił kontynuować relację z Martą, która zdobyła nie tylko jego serce, ale także widzów programu. 

Marta i Paweł postanowili wykorzystać swoje pięć minut sławy i wzięli udział w programie "Dance, dance, dance", zaczęli pojawiać się w telewizjach śniadaniowych" i rozwijać swoje konta na Instagramie. Fani wciąż czekali jednak na decyzje dotyczące ich życia prywatnego, wyczekując ślubu paru lub powiększenia rodziny. 

Co jakiś czas pojawiały się plotki, że Marta jest w ciąży, ale para szybko je dementowała - te, które pojawiły się jednak w lutym tego roku, okazały się być prawdą - zakochani przyznali w końcu, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. 

Reklama

W czerwcu na świat przyszedł synek pary, Adam, na punkcie którego oszaleli nie tylko szczęśliwi rodzice, ale także córka Marty z poprzedniego związku, Stefania. Maluszek poznał już słynne "Baśki", czyli krowy hodowane przez Pawła, a już niedługo pojedzie na swoje pierwsze, małe wakacje. 

Marta Paszkin pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Oto, co napisała!

Marta Paszkin cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli się z obserwatorkami kulisami opieki nad małym synkiem, dzieli się z nimi radami i wspiera te, które czekają na swoje pociechy. Teraz podzieliła się z nimi wyjątkową fotką. 

Na Instagramie Marty pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym pozuje, karmiąc małego Adasia. 

- napisała pod zdjęciem szczęśliwa mama, a fani natychmiast zasypali ją komentarzami, komplementując jej wygląd i świetną formę. 

Zobacz również:

Lenka Kliment pracuje mimo ciąży i dumnie wypina brzuszek

Kamila Boś z "Rolnika" chwali się kreacją na ślub 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy