Reklama

Reklama

Marta Wierzbicka zmieniła stan cywilny?

Marta Wierzbicka zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Oli w serialu „Na Wspólnej”. Na planie spędziła kilkanaście lat, by w końcu podjąć śmiałą decyzję o odejściu.

Wierzbicka nie jest profesjonalną aktorką. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na plan serialu trafiła, gdy była jeszcze dzieckiem. Jej dorobek aktorski jest bardzo skromny, choć ostatnio zagrała niewielką rolę w głośnym filmie Marcina Krzyształowicza pt. "Pan T.".

29-latka brała też udział w programie "Azja Express". W parze ze Stanisławem Karpielem-Bułecką zajęła ostatecznie trzecie miejsce. W 2013 roku zdecydowała się na rozbieraną sesję do magazynu "Playboy". Przez jakiś czas prowadziła poczytnego bloga. 

Wierzbicka zniknęła na jakiś czas z show-biznesu, zaczęła dużo podróżować, a zdjęciami z eskapad dzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzą w tym momencie aż 264 tys. użytkowników!

Aktualnie aktorka nieprofesjonalna wypoczywa w Afryce, a dokładnie na wyspie Príncipe. W sieci pokazała zdjęcie, do którego pozuje w dość skąpym bikini i wywołała falę komentarzy. 

Jeden z fanów zasugerował, że Wierzbicka jest już po ślubie! "Ona wygląda jak milion dolarsów! Gratulejszen dla małżonka" - napisał. Marta natychmiast wyprowadziła go z błędu, ripostując: "Żebym jeszcze znała imię tego małżonka to by było cacy".

Pozostali komentujący skupili się przede wszystkim na komplementowaniu szczupłej sylwetki Wierzbickiej.

Zobaczcie, jak Marta prezentuje się dziś! Co sądzicie o jej metamorfozie?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje