Reklama

Reklama

Martyna Gliwińska eksponuje smukłą figurę. Internauci zachwyceni!

Martyna Gliwińska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Była partnerka Jarosława Bieniuka właśnie opublikowała efekty zmysłowej sesji zdjęciowej. Celebrytka pozuje w obcisłym, czarnym body. Internauci chwalą figurę Gliwińskiej. „Obłędna, piękna, seksowna” – zaznacza jedna z fanek w komentarzu.

Jarosław Bieniuk związał się z Martą Gliwińską dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Para wielokrotnie schodziła się i rozstawała. Piłkarz i celebrytka doczekali się syna. Kazimierz urodził się w 2020 roku. Relacja Bieniuka i Gliwińskiej ostatecznie nie przetrwała próby czasu. 

Bieniuk po zakończeniu związku z Gliwińską związał się z modelką Zuzanną Pactwą. Z kolei młoda mama realizuje się zawodowo: zajmuje się projektowaniem wnętrz i aktywnie działa w social mediach. Obecnie rodziców Kazia łączy przyjacielska relacja. 

Martynę Gliwińską na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Publikuje zdjęcia z synem i pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

Reklama

Była partnerka Jarosława Bieniuka wita nowy rok w nietypowy sposób

Niedawno Martyna Gliwińska opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej. Gwiazda w czarnym, dopasowanym body wygląda olśniewająco. Na uwagę zasługuje nienaganna, wysportowana sylwetka celebrytki. Była dziewczyna Jarosława Bieniuka zaprezentowała odważne pozy. W opisie pod postem zdradziła swoje noworoczne postanowienie.  

Zdjęcia, które Martyna Gliwińska opublikowała na Instargamie, bardzo spodobały się internautom. Pod postem w okamgnieniu pojawiły się pochlebne komentarze. Obserwatorzy Gliwińskiej chwalili jej smukłą i wysportowaną sylwetkę. Pod postem nie brakowało także życzeń noworocznych.

***

Przeczytaj również: 


Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje