Reklama

Martyna Wojciechowska była w doskonałym humorze na ramówce! Teraz jest szczęśliwa?

Martyna Wojciechowska zaskoczyła wszystkich wieścią o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Informacja ta elektryzowała media przez kilka dni. Teraz, gdy emocje już opadły, Martyna powróciła do show-biznesu z nową energią. Przyciągnęła spojrzenia wszystkich na ramówce stacji i to z jednego powodu!

Martyna Wojciechowska promienieje po rozstaniu z mężem

 Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski uchodzili za idealną parę. Zdziwienie, jakie wywołali swoim rozstaniem, sięgnęło zenitu, gdy sytuacja wyszła na jaw. 

Padło wiele gorzkich słów, a Martyna nie ukrywała rozgoryczenia. 

Teraz już nieco czasu minęło od tego feralnego wydarzenia, a podróżniczka zaczęła nowy rozdział w swoim życiu. Pojawiła się na jesiennej ramówce TVN i przyciągnęła uwagę wszystkich. 

Gwiazda promowała swój kolejny już sezon programu "Kobiety na krańcu świata" i dosłownie promieniała. 

Fani byli zdziwieni tym, jak doskonale poradziła sobie gwiazda z ciężarem sytuacji - media do niedawna rozpisywały się na temat jej nieudanego małżeństwa, a ona wyszła z tego silniejsza niż kiedykolwiek. 

Złośliwi twierdzą, że to mogą być tylko pozory, ale patrząc na Martynę widać, że teraz odżyła. Czyżby w końcu w jej życiu znów zaczęło się wszystko układać po jej myśli? Na to wygląda! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Martyna Wojciechowska zamieściła wstrząsający wpis na Instagramie! Potrzebna pilna pomoc!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy