Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski niedługo spotkają się w sądzie. Wiadomo co z ich rozwodem

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek jednak nieoczekiwanie się zakończył i obecnie czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Pojawiły się spekulacje, że podróżnikowi zależy na szybkim rozwodzie, a także informacje o tajemniczej kobiecie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozwodzą się

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wzbudzał ogromne zainteresowanie. Zaczęli się spotykać w 2018 roku, ale przez długi czas unikali rozgłosu. Nie chcieli także potwierdzić zaręczyn. Zależało im, by utrzymać to w tajemnicy. 

Nie trzeba było jednak długo czekać, aż staną na ślubnym kobiercu. W 2020 roku wzięli cichy ślub, a o uroczystości poinformował Przemek Kossakowski za pośrednictwem Instagrama. 

Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się po trzech miesiącach.

Reklama

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie poinformowali o rozstaniu od razu. Oficjalne oświadczenia wystosowali dopiero po kilku miesiącach. 

Mija 1,5 roku od ich rozstania, a jak podaje "Fakt", papiery rozwodowe zostały złożone na początku tego roku i pierwsza rozprawa odbędzie się 26 lipca.

Papiery rozwodowe miała złożyć Martyna Wojciechowska, ale to Przemkowi Kossakowskiemu może bardziej zależeć na rozwodzie. Tygodnik "Dobry tydzień" dotarł do informacji, że rzekomo poznał nową kobietę - piękną terapeutkę i jego serce jest już zajęte. Nowa ukochana Kossakowskiego podobno również niedawno zakończyła swoje małżeństwo.

"Super Express" sugeruje natomiast, że podróżnik ma nie tylko nową partnerkę, ale i planuje z nią kolejny projekt zawodowy. Przemek Kossakowski zapowiedział, że otwiera ośrodek dla niepełnosprawnych, a o szczegółach poinformował na swoim instagramowym profilu. "Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność "Arterytorium", bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych" - napisał Przemek Kossakowski.

***

Zobacz także:

Justyna Steczkowska i krytyka po opublikowaniu zdjęcia z synem. "Przykro, że ludzie potrafią zrobić tyle krzywdy"

Anna Lewandowska podczas igraszek z Robertem. Wyjątkowo gorące wakacje

Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży. Lili Antoniak spodziewa się drugiego dziecka


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy