Marzena Rogalska odchodzi z TVP!

Marzena Rogalska pracuje w mediach od 24 lat, a od 12 lat współpracuje z TVP. Teraz okazuje się jednak, że dziennikarka postanowiła odejść z telewizji. O swoim stanowisku poinformowała fanów, publikując wpis na swoim profilu.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Marzena Rogalska odchodzi z TVP Mateusz JagielskiEast News

Marzena Rogalska jest znaną i lubianą dziennikarką, która swoją przygodę z mediami rozpoczęła od pracy w radiu RMF FM w 1997 roku.

Potem przeszła do telewizji i tak po przygodach z TVN i TV Puls od września 2009 roku prowadzi program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie", gdzie pracuje razem z Tomaszem Kammelem, czy Tomaszem Wolnym. 

Widzowie pokochali ją za poczucie humoru i otwartość. Wielokrotnie potrafiła rozluźnić atmosferę na wizji.

Okazuje się jednak, że sama Rogalska od pewnego czasu nie czuje się zbyt dobrze w swojej pracy. 

Niespodziewanie dziennikarka podjęła ważną decyzję o odejściu z TVP, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych: 

"Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. 

Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu 'Czy ty to ty'. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści "Czas tajemnic". P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu 'Zacznij od nowa' okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa" - napisała pełna wzruszeń Rogalska. 

W komentarzach posypały się słowa wsparcia dla Marzeny, a Joanna Koroniewska, która skomentowała wpis koleżanki, zapewniła ją o tym, że najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą. 

O odejściu z TVP Marzena Rogalska poinformowała w mediach społecznościowych
O odejściu z TVP Marzena Rogalska poinformowała w mediach społecznościowychMateusz JagielskiEast News
Marzena Rogalska przepracowała dla TVP 12 lat
Marzena Rogalska przepracowała dla TVP 12 lat Krzysztof KuczykAgencja FORUM
Niedawno urodziła. Na wiosnę chce wrócić do pracyNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas