Reklama

Reklama

Matka Pameli: Nie wiedziałam, że była molestowana

Kilka dni temu w Cannes Pamela Anderson publicznie ogłosiła, że w dzieciństwie była molestowana seksualnie. Teraz matka aktorki wyznaje, że do tej chwili nie miała pojęcia o dramatycznych przeżyciach córki.

Nikt z przybyłych na przyjęcie charytatywne w Cannes nie spodziewał się takich rewelacji. Znana aktorka, w czasie swojego oficjalnego przemówienia, wyznała że będąc dzieckiem przez cztery lata doświadczała molestowania seksualnego ze strony swojej opiekunki. "Myślę, że nadszedł czas, by wyjawić część bolesnych dla mnie wspomnień" - mówiła - "Nie miałam łatwego dzieciństwa. Choć nie brakło mi miłości rodziców, byłam molestowana od szóstego roku życia."

Kilka dni później, głos zabrała również matka Pameli, Carol. "Nie miałam pojęcia, że takie rzeczy dzieją się w moim domu" - mówiła w rozmowie z dziennikarzami Daily Mail  - "Pamela przeżyła okropną, straszliwą rzecz, ale jeszcze gorsze było to, że nikomu nie powiedziała o swoim dramacie, że musiała przejść przez to sama. " Carol zapewnia, że wyznanie Pameli było dla niej szokiem: "Kiedy to usłyszałam, aż otworzyłam usta ze zdziwienia. Całe życie razem z mężem staraliśmy być przy dzieciach, poświęcać im uwagę, dlatego te informacje są dla mnie tak straszne" - mówiła.

Reklama

W odpowiedzi na te deklaracje, Pamela miała wysłać matce mail, z zapewnienie że kocha ją i nie obwinia o żadne zaniedbania. "Nie bierz tego osobiście. Bardzo cię kocham." - cytuje wiadomość Daily Mail.

Jak donosie tabloid wyznaniami Pameli zainteresowała się również policja. Wkrótce aktorka ma zostać przesłuchana.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy