Reklama

​Matthew McConaughey uwielbia swoją żonę za... braki w uzębieniu

Camili Alves McConaughey daleko co prawda do "dziewczyny bez zęba na przedzie" z piosenki Kazika, jednak wydawać by się mogło, że dla byłej modelki mały, acz widoczny, ubytek powinien być problemem. Nie jest, bo choć żona hollywoodzkiego gwiazdora ukruszyła sobie przedni ząb, to nie poszła z tym do dentysty. Wszystko dlatego, że Matthew uznał, iż z tym ubytkiem wygląda jeszcze bardziej olśniewająco.

O tej ciekawostce Matthew McConaughey opowiedział w podkaście "Unqualified", prowadzonym przez aktorkę Annę Faris. "Camila ma mały ubytek w przednim zębie, który tworzy piękną lukę. Chciała to naprawić, ale zaprotestowałem: "Nie ma mowy! Uwielbiam ten mały odprysk na twoim zębie. Ten mały cień, który jest po tej stronie, ale nie po tamtej. Kocham go" - wyjawił gwiazdor.

Aktor oprócz opowieści o brakach w uzębieniu żony podzielił się też w tym programie radą na udany związek. Jego zdaniem najważniejsze jest wpieranie partnera podczas jego wzlotów i upadków. "Nikt nie jest doskonały. Ale jeśli potrafisz kibicować komuś, by był bardziej sobą, to chyba element bezwarunkowej miłości" - stwierdził.

Reklama

Camila Alves McConaughey urodziła się w Brazylii. W wieku 15 lat wyemigrowała do USA. Zatrzymała się w Los Angeles u ciotki i z początku pracowała jako sprzątaczka i kelnerka. W wieku 19 lat przeniosła się do Nowego Jorku i rozpoczęła karierę w modelingu. Obecnie prowadzi lifestylową stronę internetową Women of Today. Jest również współwłaścicielką firmy produkującej żywność ekologiczną: Yummy Spoonfuls.

Matthew i Camila poznali się w 2006 roku, a pobrali w 2012. Mają dwóch synów: 13-letniego Leviego i 8-letniego Livingstona oraz 11-letnią córkę Vidę. Mieszkają w Austin, stolicy stanu Teksas.

Magdalena Cielecka żegna się na Instagramie. Tragiczna wiadomość dla fanów!

Przyjaciel wspomina Kamila Durczoka: "Rozmawialiśmy cztery dni temu"

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Matthew McConaughey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy