Reklama

Maya Stepper na Fashion Week w Nowym Jorku

Niemal wszystkie edycje Fashion Week na całym świecie gromadzą największe talenty i piękności ze świata modelingu. Nie inaczej było i tym razem. Szczególną uwagę fotoreporterów na Fashion Media Awards przykuła jednak Maya Stepper, która zaprezentowała się w stylizacji francuskiego domu mody Saint Laurent. Ich wzrok przykuł w szczególności jeden szczegół...

Maya Stepper to modelka niemieckiego pochodzenia, która od kilku już lat robi ogromną furorę za oceanem. W wywiadach podkreśla, że nie zawsze interesował ją świat mody, do momentu, aż ktoś "wypatrzył" ją na ulicy i zauważył jej wielki potencjał. 

Wraz z opuszczeniem Europy, jej kariera zaczęła nabierać niespotykanego tempa. Mimo, że początkowo koncentrowała się na samorozwoju i edukacji, liczne propozycje współpracy na wybiegach i w sesjach fotograficznych sprawiły, że ostatecznie zdecydowała się na kontynuowanie tej ścieżki życiowej. 

Reklama

Szybko zyskała rozgłos, dobre portfolio i rzesze fanów. Wystąpiła na okładkach takich magazynów, jak Vogue czy Elle. Jej profil na Instagramie wypełniony jest po brzegi nierzadko bardzo odważnymi, wręcz prowokacyjnymi ujęciami. 

Nie inaczej było na rozdaniu Fashion Media Awards, na którym Stepper zaprezentowała w dość śmiałej odsłonie. Modelka postanowiła zupełnie zrezygnować z bielizny, a żądni "wrażeń" fotoreporterzy mogli uwiecznić jej niemal nagą pierś na zdjęciach. Sama modelka, jak widać na zdjęciach, czuła się mało skrępowana i ochoczo pozowała do ujęć. Trudno się dziwić, z tak zachwycającą figurą można sobie pozwolić na sporą dozę pewności siebie...

Czytaj więcej!

Zofia Zborowska świętuje urodziny teściowej. "Wyglądacie jak siostry!"

Honorata Skarbek pozuje w bikini przy wodospadzie. Jak bogini!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy