Reklama

Reklama

Meghan i Harry mają się czego obawiać? Członek rodziny królewskiej zapowiada, że "będzie jak otwarta księga”.

Czyżby brytyjską rodzinę królewską miał dotknąć kolejny skandal? Według brytyjskich mediów jeden z członków rodziny królewskiej weźmie udział w reality show. Mężczyzna otrzyma za udział równowartość miliona złotych i jak zapowiada "będzie jak otwarta księga”. Czy Meghan i Harry mają się czego obawiać?

Kim jest Mike Tindall?

Znanym członkiem rodziny królewskiej, który zapowiada, że ujawni szczegóły dworskiego życia jest Mike Tindall. To mąż Zary Tindall — wnuczki Elżbiety II i córki księżniczki Anny. Para, choć należy do rodziny królewskiej, nie pełni funkcji z tym związanych, a to oznacza, że sami muszą zarabiać na swoje utrzymanie. Oboje byli sportowcami: Zara jest mistrzynią olimpijską w jeździectwie, natomiast Mike była profesjonalnym rugbystą.

Zobacz również: Rodzina królewska się nie znosi. Książę Harry i Meghan Markle nie przyjadą nawet na święta

Reklama

Zapowiada, że “będzie jak otwarta księga"

Mike Tindall dostał propozycję wzięcia udziału w programie "Jestem sławny, wydostańcie mnie stąd!". Wraz z innymi celebrytami mężczyzna zostanie wywieziony do australijskich lasów, gdzie będzie musiał radzić sobie w trudnych, prymitywnych warunkach. Za udział w programie Mike Tindall ma otrzymać w przeliczeniu na polską walutę — milion złotych. Jednocześnie zapowiedział, że w trakcie programu “będzie jak otwarta księga", co wzbudziło spekulacje, że podzieli się ze światem tajemnicami dworu i ujawni jego skandale.

Zobacz również: Książę Andrzej odpowie za napaść seksualną. Nie może liczyć na pomoc matki

Meghan Markle i książę Harry mają się czego obawiać?

W ostatnich latach twórcami największych skandali, które dotykały rodzinę królewską, był oskarżony o gwałt książę Andrzej oraz książę Harry i jego żona-aktorka Meghan Markle, którzy ujawniali kulisy dworskiego życia i dzielili się z mediami swoimi żalami w kierunku rodziny. Właśnie dlatego brytyjskie media spekulują, że rewelacje, których ujawnienie zapowiada Mike Tindall mogą dotyczyć kogoś z tej trójki. 

Mimo ogromnego zainteresowania brytyjskich mediów i jak twierdzi “Daily Mail" nieprzespanych nocy ekspertów od wizerunku rodziny królewskiej, należy pamiętać, że szumna zapowiedź Tindalla: “będę jak otwarta księga" może być działaniem marketingowym, zaproponowanym przez twórców, by zwiększyć zainteresowanie ich programem.  

Zobacz również: Uwielbiała prowadzić samochód. Elżbieta II nauczyła się tego w dramatycznych okolicznościach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mike Tindall | Zara Phillips | Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy