Reklama

Reklama

Meghan Markle nagrała film. Widać na nim, co Harry robi, gdy jest sam

Meghan Markle niedawno świętowała swoje czterdzieste urodziny. Żona księcia Harry'ego z tej okazji postanowiła, razem z aktorką komediową Melissą McCarthy nagrać zabawny film i zapowiedzieć powstanie nowego projektu. Mimo że to Meghan Markle miała być gwiazdą nagrania, całą uwagę skradł książę Harry. Internauci nazywają go mistrzem drugiego planu.

Meghan Markle powiedziała o nowej inicjatywie

Meghan Markle 4 sierpnia obchodziła swoje 40. urodziny. W zabawnym filmiku ogłosiła, że rusza z nietypową inicjatywą i chce kontynuować działalność charytatywną. Meghan Markle dzięki projektowi o symbolicznej nazwie "40x40" będzie wspierać kobiety, które w wyniku pandemii utraciły dotychczasowe miejsce zatrudnienia.

Żona księcia Harry'ego zaznacza, że dołoży wszelkich starań, by kobiety, które przez pandemię zostały bez pracy, nie czuły się opuszczone i pozostawione same sobie. Pomóc w rozwiązaniu problemu mają między innymi warsztaty, do których Meghan Markle zaangażowała  specjalistów.

Filmik Meghan Markle wywołał mieszane reakcje

Reklama

Mimo starań Meghan Markle projekt nie wszystkim się spodobał. Inicjatywa została wyśmiana w australijskiej telewizji. Dziennikarze, którzy prowadzili program "Today" zaznaczyli,  że nie takiej działalności charytatywnej spodziewali się po żonie księcia Harry'ego. Sophie Walsh powiedziała, że Meghan Markle dałaby dobry przykład kobietom,  do których zwraca się poprzez najnowszą inicjatywę, gdyby sama zdecydowała się powrócić do pracy. "Uwielbiam to, że próbuje pouczać ludzi, a sama dokonała Megxitu i rzuciła swoją pracę po niecałych dwóch latach" - powiedziała na wizji.

Harry przyćmił Meghan Markle

Mimo że projekt związany był z urodzinami  Meghan Markle, to nie o niej było najgłośniej po opublikowaniu nagrania. Show skradł Harry, który pojawił się na samym  końcu nagrania, już po napisach końcowych. Za oknem, na tle którego przemawiała Meghan Markle, niespodziewanie ukazał się żonglujący książę.

To bardzo spodobało się mediom, które uznały,  że nawet jeśli jego występ był wyreżyserowany, rozbawił wszystkich widzów. Niektóre portale sugerują, że Harry żonglerką zajmuje się w wolnych chwilach. Jest to z pewnością nietypowa rozrywka. 

Przeczytaj również: 

Szybkie desery bez pieczenia. Garść sprawdzonych przepisów

Jak uratować przelane rośliny doniczkowe?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Harry książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje