Reklama

Reklama

Meghan Markle w ciąży! Długo to ukrywali!

Jeszcze niedawno krążyły plotki o tym, że Meghan Markle i książę Harry rozstają się. Powód ich odmiennego od normy zachowania jest jednak zupełnie inny! Okazuje się, że Meghan jest w drugiej ciąży, a wiadomość została już oficjalnie potwierdzona.

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Krążące plotki o kryzysie w związku Meghan i Harry'ego zdawały się być poważne. Dodatkowo wieść o tym, że książę ma pojawić się w Wielkiej Brytanii bez Meghan, tylko podsycały te wieści. 

Prawdziwym powodem ich rozłąki nie jest kryzys, a... druga ciąża! 

Tę radosną wieść para ogłosiła w bardzo romantyczny sposób - w Walentynki. Święto miłości okazało się być idealną okazją, by podzielić się z fanami szczęściem. 

Na oficjalnym profilu Meghan w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym Harry głaszcze już spory brzuszek Meghan. 

"Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka" - powiedział rzecznik pary w rozmowie z "People".

Reklama

To cudowna wiadomość, która uspokoiła media, spekulujące od kilku miesięcy na temat rozwodu Meghan i Harry'ego. Teraz stało się jasne, że nie zabierali oni głosu, nie komentowali i nie pokazywali się zbyt często publicznie, by chronić swoją prywatność i cieszyć się rosnącym brzuszkiem. 

Nie jest również tajemnicą, że para niedawno podzieliła się swoją tragedią - latem 2020 roku Meghan straciła ciążę, a wiadomość ta odbiła się szerokim echem na całym świecie. 

Trudno więc dziwić się małżeństwu w obecnej sytuacji, że tak długo ukrywali swoją radość, po tym czego doświadczyli. Teraz jednak przed nimi radosne oczekiwanie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy