Reklama

Reklama

Meghan Markle znów zrobiła to specjalnie?!

Meghan Markle i książę Harry ogłosili radosne wieści - spodziewają się drugiego maleństwa! Tydzień wcześniej księżniczka Eugenia urodziła swoje pierwsze dziecko. Wygląda na to, że Meghan przyćmiła to wydarzenie i nie zrobiła tego pierwszy raz!

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wszystkich wspaniałą wiadomością. 14 lutego w Walentynki para ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Reklama

Mało kto spodziewał się takich nowin, zwłaszcza po tym, jak latem 2020 roku Meghan straciła ciążę. To tragiczne wydarzenie niekorzystnie wpłynęło na Harry'ego i Meghan. 

Małżonkowie jednak pokonali trudne chwile i teraz mogą cieszyć się z oczekiwania na maleństwo. Ta szczęśliwa sytuacja jednak nieco przysłoniła inną - narodziny pierwszego dziecka księżniczki Eugenii. 

Wygląda na to, że stało się to już tradycją, bo to nie pierwszy raz gdy Meghan odbiera komuś z rodziny królewskiej uwagę całego świata. 

Nie da się ukryć, że Meghan swoją wiadomością szybko przysłoniła tę, że Eugenia została mamą. Zauważyli to także fani, komentując zdjęcie Meghan w mediach społecznościowych: 

"Musieli ogłosić ciążę, kiedy Eugenia właśnie urodziła. Wygląda to tak, jakby zrobili to jej na złość. Zrobili to samo na swoim ślubie", "Tak się cieszę z ich powodu. Ale znowu nie mogli dać Eugenii tygodnia, zanim zabiorą im całą uwagę. Najpierw ich ślub, a teraz to" - pisali, wspominając, że podobna sytuacja tyczyła się właśnie ślubu Eugenii. 

Gdy księżniczka dwa lata temu brała ślub, Meghan i Harry wówczas ogłosili, że czekają na narodziny Archiego, co wywołało wielkie poruszenie w mediach, a sam ślub Eugenii był ledwie skomentowany. 

Czyżby faktycznie Meghan miała w tym jakiś cel? Nawet jeżeli nie, to księżniczka nie czuje się z tym najlepiej. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje