Reklama

Reklama

Mel B chce rozwodu?

Problemy małżeńskie Mel B nie schodzą z pierwszych stron tabloidów. Zachodnie media donoszą, że była gwiazda zespołu Spice Girls rozważa zakończenie swojego małżeństwa ze Stephenem Belafonte.

Przypomnijmy: W połowie grudnia Mel B została prawdopodobnie pobita przez swojego męża, Stephena Belafonte. Dowodem tej agresji miały być siniaki na jej ciele, oraz fakt że podczas nagrania programu "X-Factor" gwiazda pojawiła się w studio bez obrączki. Tabloidy donoszą również, że odmówiła mężowi wstępu do ich wspólnego domu.

Reklama

Teraz dziennikarze tabloidów piszą, że Mel chce wyrzucić Stephena nie tylko z domu, ale też ze swojego życia. I to na dobre.  - Ona wie, że to nie jest najłatwiejsze rozwiązanie, ale wie też że jej małżeństwo jest już skończone - mówi osoba z otoczenia Melanie w rozmowie z dziennikarzami "Daily Mail" - Teraz, Mel chce być tak daleko od niego, jak to tylko możliwe.

Ten sam świadek twierdzi, że Melanie jest "załamana i zszokowana" ostatnimi wydarzeniami.  - Ich związek był koszmarem od miesięcy - dodaje informator.

Gwiazda na razie nie potwierdziła tych rewelacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje