Metamorfoza Dagmary Krasowskiej z "Galerianek"

Od premiery kontrowersyjnych „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec minęło już prawie 10 lat. O filmie było głośno przede wszystkim dlatego, że poruszał problem prostytucji i sponsoringu wśród bardzo młodych dziewczyn.

Dagmara Krasowska
Dagmara KrasowskaVIPHOTOEast News

W główną rolę nieśmiałej i zagubionej Alicji, która ulega wpływom koleżanek, wcieliła się Anna Karczmarczyk - dziś absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie i aktorka Teatru Kwadrat; możemy ją także oglądać w serialu "Za marzenia".

W "Galeriankach" debiutowała również Dominika Gwit - znana dziś z kilku ról serialowych oraz spektakularnej metamorfozy, którą opisała w książce "Moja droga do nowego życia". Niestety, Dominice nie udało się utrzymać sylwetki, o którą tak długo walczyła.

Jednak wielu widzów najlepiej zapamiętało Dagmarę Krasowską grającą zdemoralizowaną Milenę. Dziewczyna świetnie poradziła sobie z charakterystyczną rolą, a potem... zniknęła z ekranów.

Pojawiła się w kolejnym filmie Rosłaniec (niewielka rólka) i w "Baby Bump" Kuby Czekaja. Zagrała też epizody w serialu "Pierwsza miłość".

Jak dziś wygląda Krasowska, możemy sprawdzić dzięki temu, że jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie Dagmarę obserwuje prawie 2,6 tys. użytkowników.

28-letnia dziś aktorka nieprofesjonalna bardzo zmieniła się od czasu "Galerianek". Krasowska często zmienia fryzury, interesuje się modą i stawia na oryginalne, sportowe stylizacje. Nie da się też ukryć, że sporo przytyła. Na wielu zdjęciach pozuje z ukochanym.

Chcielibyście, żeby Dagmara wróciła na ekrany? My jesteśmy na tak!

Plakat do filmu "Galerianki"
Plakat do filmu "Galerianki"Everett CollectionEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas