Reklama

Reklama

Metamorfoza Dagmary Krasowskiej z "Galerianek"

Od premiery kontrowersyjnych „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec minęło już prawie 10 lat. O filmie było głośno przede wszystkim dlatego, że poruszał problem prostytucji i sponsoringu wśród bardzo młodych dziewczyn.

W główną rolę nieśmiałej i zagubionej Alicji, która ulega wpływom koleżanek, wcieliła się Anna Karczmarczyk - dziś absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie i aktorka Teatru Kwadrat; możemy ją także oglądać w serialu "Za marzenia".

W "Galeriankach" debiutowała również Dominika Gwit - znana dziś z kilku ról serialowych oraz spektakularnej metamorfozy, którą opisała w książce "Moja droga do nowego życia". Niestety, Dominice nie udało się utrzymać sylwetki, o którą tak długo walczyła.

Jednak wielu widzów najlepiej zapamiętało Dagmarę Krasowską grającą zdemoralizowaną Milenę. Dziewczyna świetnie poradziła sobie z charakterystyczną rolą, a potem... zniknęła z ekranów.

Reklama

Pojawiła się w kolejnym filmie Rosłaniec (niewielka rólka) i w "Baby Bump" Kuby Czekaja. Zagrała też epizody w serialu "Pierwsza miłość".

Jak dziś wygląda Krasowska, możemy sprawdzić dzięki temu, że jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie Dagmarę obserwuje prawie 2,6 tys. użytkowników.

28-letnia dziś aktorka nieprofesjonalna bardzo zmieniła się od czasu "Galerianek". Krasowska często zmienia fryzury, interesuje się modą i stawia na oryginalne, sportowe stylizacje. Nie da się też ukryć, że sporo przytyła. Na wielu zdjęciach pozuje z ukochanym.

Chcielibyście, żeby Dagmara wróciła na ekrany? My jesteśmy na tak!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Krasowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy