Reklama

Reklama

Metamorfoza Marty Sędzickiej z "Top Model"

Marta Sędzicka wzięła udział w IV edycji „Top Model”, gdzie ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Od początku wyróżniała się pewnością siebie i świetną, kobiecą figurą.

Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, gdy tylko "Top Model" pojawiło się w polskiej telewizji, zamarzyła, by znaleźć się w programie.

Marta pokazała się z dobrej strony także w "Project Runway" - za każdym razem wypadała bardzo dobrze na tle innych modelek. Została muzą Michała Zielińskiego (zwycięzcy drugiej edycji) i zaprezentowała jego kolekcję na łamach "ELLE".

Modelka zrealizowała kilka większych sesji zdjęciowych. Pojawiała się również na wybiegach polskich projektantów. Choć od jakiegoś czasu jej nazwisko rzadziej pojawia się w branżowej prasie i portalach plotkarskich, nadal pozostaje aktywna zawodowo.

Reklama

Niedawno wzięła udział w pokazach Tomaotomo i Walerii Tokarzewskiej. Współpracuje również ze stylistą fryzur - Damianem Witkowskim, który czesze m.in. Patricię Kazadi.

Od czasu udziału w "Top Model" Marta przeszła metamorfozę. Zmiany nie umknęły fanom obserwującym modelkę na Instagramie.

Sędzicka skróciła włosy i zmieniła ich odcień. Wygląda na to, że sporo też schudła (zdjęciami z treningów chętnie dzieli się w mediach społecznościowych).

Komentujący zwrócili jednak uwagę na jeszcze jeden szczegół - "usta robione?" - pytali pod najnowszymi zdjęciami Marty.

Myślicie, że 23-latka wygląda teraz lepiej niż w programie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Sędzicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy