Reklama

Reklama

Michelle Rodriguez nie zapanowała nad sukienką

40-letnia Michelle Rodriguez szerszej widowni jest znana przede wszystkim z serialu „Zagubieni” („Lost”), cieszącego się swego czasu wielką popularnością.

Za rolę Any Lucii Cortez była nominowana do nagrody Saturn. Dużym sukcesem aktorki był także jej debiutancki film - "Zbuntowana" Karyn Kusamy, opowiadający o młodej, niepokornej boserce. By zdobyć tę rolę, Rodriguez przez 5 miesięcy intensywnie trenowała sztuki walki. Aktorka jest także dobrze znana widzom serii "Szybcy i wścielki" oraz filmu "Maczeta".

Reklama

Ostatnio aktorka pojawiła się na premierze filmu "Widows", otwierającej BFI London Film Festival. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w, bardzo eleganckiej na pierwszy rzut oka, białej sukni.

Niestety, jeden nieuważny ruch sprawił, że doszło do poważnej wpadki. Aktorka podczas rozdawania autografów schyliła się, by zapozować z fanem. Wtedy z sukienki wysunęła się jej naga pierś.

Rodriguez wyglądała na zupełnie nieświadomą tego, co się stało. Swoją drogą, 40-latka może pochwalić się naprawdę piękną figurą. 

Myślicie, że będzie żałować?


Dowiedz się więcej na temat: Michelle Rodriguez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje