Reklama

Reklama

Mick Jagger jest wspaniałym tatą

Była kochanka Sir Micka Jaggera uważa, że gwiazdor jest "wspaniałym" ojcem.

Frontman zespołu Rolling Stones jest "bardzo blisko" ze swoim 17-letnim synem Lucasem, a Luciana Gimenez - z którą miał przelotny romans, co doprowadziło do rozpadu jego 22-letniego małżeństwa z Jerry Hall - jest wdzięczna, że może zawsze liczyć na jego pomoc i poradę, odnośnie wychowywania ich nastoletniego syna.

Luciana powiedziała: - Lucas i Mick są bardzo zżyci, a Mick jest wspaniałym tatą.

- Chcę wychowywać dziecko z jego tatą, z jego pomocą i radami. On jest bardzo mądrym człowiekiem i uwielbia swoje dzieci. Zawsze można na niego liczyć i jest to wspaniałe doświadczenie.

Luciana poślubiła Marcelo de Carvalho i cieszy się, że jej małżonek dogaduje się z 72-letnim rockmenem - który ma siedmioro dzieci z czterema kobietami - ponieważ jest to bardzo ważne dla Lucasa.

W rozmowie z magazynem HELLO! powiedziała: - Podczas World Cup w Brazylii, mój mąż, którego bardzo kocham, i który jest dużą częścią życia Lucasa, zaprosił do nas Micka, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi.

- To było naprawdę bardzo ważne dla Lucasa. Ludzie często tego nie rozumieją, a ja zawsze uważałam to za normę - bo dlaczego mamy nie być do siebie przyjaźnie nastawieni? Jeśli ktoś był dla nas wystarczająco ważny, aby być z nim w związku, a nawet mieć dziecko, to dlaczego nie przyjaźnić się z taką osobą nawet po rozstaniu? Mój mąż nie ma nic przeciwko temu.

Pomimo, iż nie widują się na co dzień, autor hitu "Brown Sugar" jest w stałym kontakcie z Lucasem.

Luciana powiedziała:  - To normalna sytuacja - dobrze się dogadują i ciągle gadają przez telefon, czy na Skype. Rozmawiają praktycznie codziennie.

46-letnia była modelka - która ma także 5-letniego syna Lorenzo oraz troje przybranych dzieci ze swoim małżonkiem - uważa, że Lucas odziedziczył niektóre sławne cechy ojca.

Powiedziała:  - Jest bardzo przystojny. Będzie łamaczem kobiecych serc. Ma usta ojca, ale ogólnie wydaje mi się, że jest raczej podobny do mnie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje