Mick Jagger jest wspaniałym tatą

Była kochanka Sir Micka Jaggera uważa, że gwiazdor jest "wspaniałym" ojcem.

Frontman zespołu Rolling Stones jest "bardzo blisko" ze swoim 17-letnim synem Lucasem, a Luciana Gimenez - z którą miał przelotny romans, co doprowadziło do rozpadu jego 22-letniego małżeństwa z Jerry Hall - jest wdzięczna, że może zawsze liczyć na jego pomoc i poradę, odnośnie wychowywania ich nastoletniego syna.

Luciana powiedziała: - Lucas i Mick są bardzo zżyci, a Mick jest wspaniałym tatą.

Reklama

- Chcę wychowywać dziecko z jego tatą, z jego pomocą i radami. On jest bardzo mądrym człowiekiem i uwielbia swoje dzieci. Zawsze można na niego liczyć i jest to wspaniałe doświadczenie.

Luciana poślubiła Marcelo de Carvalho i cieszy się, że jej małżonek dogaduje się z 72-letnim rockmenem - który ma siedmioro dzieci z czterema kobietami - ponieważ jest to bardzo ważne dla Lucasa.

W rozmowie z magazynem HELLO! powiedziała: - Podczas World Cup w Brazylii, mój mąż, którego bardzo kocham, i który jest dużą częścią życia Lucasa, zaprosił do nas Micka, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi.

- To było naprawdę bardzo ważne dla Lucasa. Ludzie często tego nie rozumieją, a ja zawsze uważałam to za normę - bo dlaczego mamy nie być do siebie przyjaźnie nastawieni? Jeśli ktoś był dla nas wystarczająco ważny, aby być z nim w związku, a nawet mieć dziecko, to dlaczego nie przyjaźnić się z taką osobą nawet po rozstaniu? Mój mąż nie ma nic przeciwko temu.

Pomimo, iż nie widują się na co dzień, autor hitu "Brown Sugar" jest w stałym kontakcie z Lucasem.

Luciana powiedziała:  - To normalna sytuacja - dobrze się dogadują i ciągle gadają przez telefon, czy na Skype. Rozmawiają praktycznie codziennie.

46-letnia była modelka - która ma także 5-letniego syna Lorenzo oraz troje przybranych dzieci ze swoim małżonkiem - uważa, że Lucas odziedziczył niektóre sławne cechy ojca.

Powiedziała:  - Jest bardzo przystojny. Będzie łamaczem kobiecych serc. Ma usta ojca, ale ogólnie wydaje mi się, że jest raczej podobny do mnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje