Reklama

Reklama

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są dość tajemniczą parą. Niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym, a czasem wodzą fanów za nos.

Roznerski przez długi czas uchodził za mężczyznę nie do usidlenia. Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów był związany m.in. z Martą Juras (z którą ma syna), Olgą Bołądź czy Marceliną Zawadzką. Kalską poznał na planie "M jak miłość".

Wygląda jednak na to, że z obecną ukochaną połączyło Roznerskiego prawdziwe i dojrzałe uczucie. W październiku plotkowano, że para jest już zaręczona. Do oświadczyn doszło prawdopodobnie podczas wyjazdu do Wenecji. Kilka zdjęć z tego wypadu pojawiło się w mediach społecznościowych.

Reklama

Teraz natomiast aktor zamieścił na swoim instagramowym profilu fotkę, która rozgrzała jego fanów do czerwoności. Mowa o zdjęciu, do którego zakochani pozują... przed ołtarzem! Kalska ma na sobie suknię ślubną, a Roznerski elegancki garnitur.

- #Done - możemy przeczytać w enigmatycznym opisie. Zdjęcie wprowadziło fanów "M jak miłość" w konsternację. Rzecz bowiem w tym, że Kalska i Roznerski parę grają także w serialu. Nie wiadomo więc, czy ślub odbył się naprawdę, czy tylko przed kamerą.

Wiele (np. pusty kościół) wskazuje na to, że na razie doszło tylko do fikcyjnej ceremonii. Jednak w przypadku Roznerskiego i Kalskiej nie możemy być pewni niczego. Być może za kilka miesięcy potwierdzą, że sakramentalne "tak" już za nimi.

Lubicie tę parę i kibicujecie ich miłości?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje