Reklama

Reklama

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na rodzinnej kolacji

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wybrali się w sobotę na kolację z rodzicami.

Autorka hitu "Wrecking Ball" i jej mama Tish wraz z Liamem oraz jego rodzicami - Leonie i Craigem - wybrali się na wspólną kolację w Nobu w Malibu i jak donosi portal TMZ, spotkanie rodzin się udało.

Pomimo, iż zdjęcia rodzin miło spędzających wspólnie czas rozpalą jedynie spekulacje na temat potencjalnie zbliżającego się ślubu celebrytów, ostatnio doniesiono, że 24-letnia piosenkarka - która zeszła się z gwiazdą "Igrzysk Śmierci" w zeszłym roku, prawie dwa lata po tym, jak zerwali zaręczyny - nie spieszy się z wychodzeniem za mąż i nie chce niczego ponaglać, ponieważ pragnie, aby jej małżeństwo było trwałe.

Jak donosi źródło:

Reklama

 - Miley jest zadowolona z tego, jak rozwija się jej związek z Liamem. Ona zdecydowanie nie chciałaby rozwodu, dlatego też chce się upewnić, że kiedy już wyjdzie za mąż to będzie to rzeczywiście związek na całe życie.

Autorka hitu "We Can't Stop" - która jest też aktorką i spotkała Liama na planie filmu 'The Last Song' w 2010 roku - podobno chciałaby rozwinąć swoją karierę aktorską w 2017 roku i "bardzo by chciała" znowu pracować z Liamem, ale niekoniecznie grając postaci, które mają romans.

Jak dodaje źródło:

 - Miley chce wystąpić w kolejnych filmach w 2017 roku i bardzo chciałaby współpracować z Liamem. Mogłaby to być na przykład komedia romantyczna, w której ich postaci się nienawidzą

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy