Reklama

Reklama

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na rodzinnej kolacji

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wybrali się w sobotę na kolację z rodzicami.

Autorka hitu "Wrecking Ball" i jej mama Tish wraz z Liamem oraz jego rodzicami - Leonie i Craigem - wybrali się na wspólną kolację w Nobu w Malibu i jak donosi portal TMZ, spotkanie rodzin się udało.

Reklama

Pomimo, iż zdjęcia rodzin miło spędzających wspólnie czas rozpalą jedynie spekulacje na temat potencjalnie zbliżającego się ślubu celebrytów, ostatnio doniesiono, że 24-letnia piosenkarka - która zeszła się z gwiazdą "Igrzysk Śmierci" w zeszłym roku, prawie dwa lata po tym, jak zerwali zaręczyny - nie spieszy się z wychodzeniem za mąż i nie chce niczego ponaglać, ponieważ pragnie, aby jej małżeństwo było trwałe.

Jak donosi źródło:

 - Miley jest zadowolona z tego, jak rozwija się jej związek z Liamem. Ona zdecydowanie nie chciałaby rozwodu, dlatego też chce się upewnić, że kiedy już wyjdzie za mąż to będzie to rzeczywiście związek na całe życie.

Autorka hitu "We Can't Stop" - która jest też aktorką i spotkała Liama na planie filmu 'The Last Song' w 2010 roku - podobno chciałaby rozwinąć swoją karierę aktorską w 2017 roku i "bardzo by chciała" znowu pracować z Liamem, ale niekoniecznie grając postaci, które mają romans.

Jak dodaje źródło:

 - Miley chce wystąpić w kolejnych filmach w 2017 roku i bardzo chciałaby współpracować z Liamem. Mogłaby to być na przykład komedia romantyczna, w której ich postaci się nienawidzą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje