Reklama

Reklama

Miley Cyrus jest bardzo szczęśliwa po powrocie do Liama Hemswortha

Mówi się, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

Miley i Liam poznali się w 2010 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka". W 2012 roku para ogłosiła swoje zaręczyny, ale rozstała się we wrześniu 2013 roku.

Jednak mówi się, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Miley jest bardzo podekscytowana tym, że znów tworzy związek z aktorem.

- Miley od dwóch lat bardzo tego pragnęła. Chciała wrócić do Liama i być szczęśliwa. Miley nigdy nie chciała się rozstawać, ale sprawy między nimi tak bardzo się pogorszyły, że potrzebowali tej przerwy. - podało źróodło.

Reklama

Pojawiły się nawet plotki, że Miley jest znów zaręczona z Liamem, ponieważ na jednym ze zdjęć na jej palcu widać pierścionek, który wygląda jak ten, który aktor podarował jej w 2013 roku.

Osoba z otoczenia pary nie skomentowała plotek o zaręczynach i wyznała, że para nie myśli na razie o ślubie.

W rozmowie z "People.com" źródło podało: - Miley jest niezmiernie szczęśliwa po powrocie do Liama. Kocha swoje obecne życie i cieszy się na przyszłość. Zawsze uwielbiała swój pierścionek zaręczynowy i jest z niego bardzo dumna.

- Nie ustali jeszcze daty ślubu. Ale wrócili do siebie i są szczęśliwi.

Brat Liama nie jest jednak skory do wypowiadania się na temat tych rewelacji.

W programie "The Kyle and Jackie O Show" zapytany o to, czy para znów się spotyka, odpowiedział: - Nic mi o tym nie wiadomo.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje