Reklama

Reklama

Miss Polski 2021: W jury zasiądą tylko kobiety!

Już w piątek 20 sierpnia na antenie POLSATU poznamy Miss Polski 2021. W jury konkursu zasiądą same inspirujące kobiety: Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Edyta Herbuś i Viola Piekut oraz byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

Za kilka dni w Nowym Sączu po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana nowa Miss Polski. Transmisja gali finałowej rozpocznie się o godzinie 20.00 na antenie POLSATU. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju. Komu koronę przekaże Anna-Maria Jaromin z Katowic?

Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska.

Reklama

Miss Polski 2021. Kto poprowadzi galę?

Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska i jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.

Gala finałowa, podczas której dowiemy się, która z dziewcząt zdobyła tytuł Miss Polski 2021 odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 20:00 i będzie transmitowana na antenie telewizji POLSAT.

Zobacz także:

Miss Polski 2021. Oto finalistki

Festiwal Piękna wraca do Polsatu

Miss Polski 2021. Kto poprowadzi galę?


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy