Reklama

Reklama

Miss Supranational 2021: Kim jest Chanique Rabe? To ona wygrała!

Wielkie emocje już za nami, nowa Miss Supranational 2021 została wybrana! Zwyciężczynią została reprezentantka Namibii - Chanique Rabe. Kim jest ta piękna 23-latka?

Finał Miss Supranational 2021

58 kobiet stanęło do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej. Finałowa Gala Miss Supranational 2021 odbyła się w sobotni wieczór w Nowym Sączu. 

Scena rozgrzała się do czerwoności, a imprezę poprowadził doskonały duet - Anna Matlewska oraz Ivan Podrez. 

Wszyscy jednak skupieni byli na tym, która z oszałamiająco pięknych pań otrzyma tytuł i koronę. Konkurencja była spora i jury miało niezwykle trudne zadanie, by wyłonić tę jedyną. 

Prócz uczestniczek na scenie pojawiły się także gwiazdy, które uświetniły całą imprezę swoimi występami. O niezapomnianą atmosferę zadbały Kasia Moś oraz Alicja Szemplińska.

Zainteresowani jednak nie mogli doczekać się werdyktu i tak korona, która wcześniej należała do Anntonii Porsild z Tajlandii finalnie trafiła na głowę Miss Namibii, czyli Chanique Rabe.

Reklama

Kim jest Chanique Rabe?

Tą najpiękniejszą okazała się być Chanique Rabe, piękna 23-letnia reprezentantka Namibii. Urodziła się i wychowała w Windhoek w Namibii. Została Miss Nastolatek Namibii w 2014 roku i tak zaczęła się jej przygoda z konkursami piękności. 

Była Twarzą Queen Spark w 2015, a następnie otrzymała tytuł Miss Teen Continents 2015 w Teksasie w USA. 14 listopada 2020 r. została  Miss Supranational Namibii 2020 w Droombos w Windhoek. Teraz do tych tytułów dołączył tytuł Miss Supranational 2021.

Prywatnie Chanique zajmuje się działalnością charytatywną. Jest ambasadorką Domu Dziecka w Hope Village. Stworzyła też program, dzięki któremu dzieci uczą się szyć, co może zapewnić im w przyszłości dostęp do pracy. 

Nauka szycia nie wzięła się znikąd - Chanique jest projektantką mody. Skończyła także kurs wizażu i fotografii. Trzeba przyznać, że reprezentantka Namibii okazała się być idealną kandydatką do miana Miss Supranational 2021, który otrzymała. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miss supranational 2021 | Chanique Rabe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy